Вітання для маленьких дмитрівчан

2.06.2016, 09:45

1 червня депутат Полтавської обласної ради Дмитро Спатар і секретар Комсомольської міськради Сергій Дорота привезли дошкільнятам дитячого садка «Сонечко в Дмитрівці іграшки, розвиваючі ігри та спортивний інвентар.

Як розповіла завідувач дитсадка Алла Кондратюк, подарунки з нагоди Міжнародного дня захисту дітей були дуже доречними, оскільки недавно тут була відкрита ще одна група для найменших дітей. «Необхідність у відкритті нової групи назріла давно, бо місць у саду було недостатньо, і ось сільська рада знайшов таку можливість, – зазначила завідуюча. – У новій групі виховується 18 малюків у віці від двох років, усі вони в захваті від подарунків».

За словами Алли Кондратюк, оновлювати іграшки потрібно щорічно, проте при нинішньому фінансуванні дитячих садків без допомоги спонсорів не обійтися, тому вихователі та батьки вдячні Благодійному фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» за отриману можливість оновити інвентар ігрових кімнат. Слід зазначити, що Дмитро Спатар і Сергій Дорота не вперше відвідують дитсадок Дмитрівки, вони також привозили іграшки на новорічні свята.