Свято для дітвори Комсомольська

2.06.2016, 14:50

Першого червня Комсомольськ відзначив радісне свято – Міжнародний день захисту дітей. З цієї нагоди була підготовлена і реалізована надзвичайно насичена дитяча святкова програма – від конкурсу малюнків на асфальті до танцювального хіп-хоп батла учнів школи RDF. Діти активно брали участь у всіх заходах, що проводилися в міському Парку культури та відпочинку, на Театральній площі, в Палаці культури і творчості.

Святкування Дня захисту дітей почалося на Театральній площі, де вихованці дошкільних установ влаштували флешмоб «Україна – єдина країна». Потім у великому залі Палацу культури і творчості (ПКіТ) відкрився фестиваль дитячої творчості «Юні зірочки дошкілля Комсомольська». Багато дітей прийшло в міський Парк культури і відпочинку, де проходив конкурс дитячого малюнка на асфальті «Алея дитячих мрій».

Велику кількість глядачів різного віку зібрав танцювальний хіп-хоп батл підопічних школи REMA DANSE FAMILY (RDF), який проходив на сцені літньої естради в Парку культури і відпочинку. Його учасниками були учні школи від 6 до 11 років. У перекладі з англійської battle означає бій, битва; у хіп-хопі, хаусі, брейку – танцювальна битва між учасниками для виявлення найсильнішого з них. У першому турі танцювало 30 осіб, у другому – 15 і до фіналу дійшло тільки 3 учасників. Кожен по черзі в середньому танцював 30 секунд, і за підсумками з кожної пари, трійки залишався кращий танцюрист. Фіналістами хіп-хоп батла стали Анна Єфремова (ІІІ місце), Соня Мельниченко (ІІ місце), Віка Москаленко (І місце). Хореограф Марина Тюніна вела програму, у кінці якої відбувся веселий майстер-клас.

Цікаву, різноманітну програму подарував дітям у цей день колектив центру дитячої та юнацької творчості (ЦДЮТ) «Хай сонцю і квітам всміхаються діти», який змінив на сцені літньої естради колектив школи RDF. У «Країні майстрів» для всіх бажаючих проходили майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва. Наприклад, керівник гуртка «Оригінальні штуки» Єлизавета Полозун вчила виготовляти дівочі прикраси, зокрема, головні обручі, а керівник гуртка «В'язаний чудосвіт» Надія Михайленко – брошку веселого смайлика з різнокольорових ниток. Традиційну українську ляльку-мотанку вчила робити дітей керівник гуртка «Юний дизайнер» Олена Хохуля. У «Туристичному містечку» проходив майстер-клас з пішохідного туризму, який проводила досвідчений педагог Тетяна Огир. А як веселилися діти на ігровому майданчику! Для них організували цікаві конкурси, веселі розваги та захоплюючі естафети, де кожен переможець отримував призи й подарунки.

Фінальним акордом святкової програми, присвяченої Міжнародному дню захисту дітей, стала дитяча велогонка, яка проходила в нашому місті 1 червня вже вдвадцятьтретє. У ній брали участь більше 100 дітей дошкільного віку, які змагалися у двох вікових категоріях: дівчатка і хлопчики 3-4 роки і 5-6 років. Серед дівчаток у віці 3-4 роки золоту медаль завоювала Надя Забродна, а серед хлопчиків цього ж віку – Матвій Погребняк. Серед дівчаток у віці 5-6 років володарем золотої медалі стала Юля Ткаченко, а серед хлопчиків цього ж віку – Михайло Лисенко. Наймолодшому учаснику велогонки, дворічному Вані Гуржію, вручили спеціальний приз. Подарунки переможцям велогонки надали магазини «Капітошка», «Дитячий світ» та «Все для свята», а солодкі подарунки учасникам змагань – ювелірний салон «Золотинка».