ДСОЦ «Горизонт» відкрив оздоровчий сезон 2016

6.06.2016, 14:37

02 червня 2016 року комунальне підприємство «Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт» гостинно відкрило свої двері для 400 дітей, які відпочиватимуть у таборі протягом першої зміни. Для кожного з них омріяна путівка в «Горизонт» – це можливість цікаво та змістовно провести літні канікули.

Заїзд такої кількості дітей – надзвичайно високий показник, адже перша зміна особлива тим, що кожна сім’я має можливість організувати відпочинок у літньому пришкільному таборі, які у м. Комсомольську діють у кожній школі. Усього цього сезону заплановано оздоровити у «Горизонті» близько 1820 дітей, що також більше у порівнянні із сезоном 2015 року.

Позитивна динаміка зростання популярності оздоровчого центру продиктована насамперед надзвичайно високим рівнем послуг та безпеки дітей, європейськими стандартами умов їх проживання та харчування.

Левову частку путівок (262) отримали діти мешканців Комсомольська: працівників Полтавського, Єристівського та Біланівського гірничо-збагачувальних комбінатів та діти працівників соціальної сфери, приватних підприємств та організацій.

Поряд із цим придбали путівки мешканці інших регіонів Полтавської області та України:

  • Кременчук, Полтава, Кіровоград, Київ, Харків, Дніпропетровськ, Решетилівка, Козельщина, Хорол – 49
  • Вільногірськ (Дніпропетровська обл.) – 50
  • Іршанськ (Житомирська обл.) – 30

А також з цілого ряду інших міст та сіл.

Діти заїхали до центру 02 червня 2016, а вже наступного дня відбулося урочисте відкриття сезону 2016 року та першої зміни, на яке завітали почесні гості:

Алексюк Олександр Леонідович – голова постійної комісії Полтавської обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму;

Шкоденко Наталія Анатоліївна – заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту;

Угнічева Надія Дмитрівна – заступник міського голови м.Комсомольська;

Афонін Сергій Олександрович – голова профспілкового комітету ВАТ «Полтавський ГЗК»

Гості щиро привітали дітей із успішним завершенням навчального року та побажали яскравих вражень від цікавого та змістовного відпочинку, висловили свою впевненість, що саме тут, в оздоровчому центрі «Горизонт», де влада та комбінат створюють якнайкращі умови для відпочинку, де працює професійний та творчий колектив, діти зможуть реалізувати себе, знайти нових друзів та покращити своє здоров’я.

Мажорний настрій та позитивну енергетику під час свята відкриття зміни для дітей та гостей створювали колективи Комсомольського Палацу культури та творчості – ансамбль естрадного танцю «Глорія» та вокальний колектив «Дніпровські зорі» (директор Меренков О.В.).

Мешканці Міста дитячих посмішок надовго запам’ятають миті, які вони проведуть на території одного з найкращих оздоровчих центрів області та України.