На обласному конкурсі «Успішна жінка Полтавщини»

8.06.2016, 12:36

07 червня 2016 року в Полтавському міському будинку культури нагородили переможців обласного конкурсу «Успішна жінка Полтавщини». Конкурс у регіоні провели вже втретє у рамках реалізації державної політики у сфері забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

Метою заходу, за словами організаторів, є підвищення суспільно-політичної активності жінок та їхнього соціального статусу, підтримка та відзначення жінок, які плідно працюють у різних сферах господарського, суспільно-політичного, духовного і громадського життя області.

До участі у конкурсі подали 55 заявок у 16 номінаціях від РДА/МВК, структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних органів центральних органів виконавчої влади в Полтавській області з 18 можливих.

Місто Комсомольськ представляли: у номінації «Успішна жінка Полтавщини – діяч культури та мистецтва» – Фоміна Жанна Олександрівна, викладач комунального позашкільного спеціалізованого мистецького навчального закладу Комсомольської міської ради Полтавської області «Дитяча музична школа»; у номінації «Успішна жінка Полтавщини – берегиня роду» – мати-героїня Шуляк Катерина Миколаївна, яка народила та виховала шестеро дітей, п’ятеро з яких здобули вищу освіту, має вісім онуків.

«Ми наслідуємо міжнародний приклад, сьогодні журнал Forbes оголосив прізвище найвпливовішої жінки світу, нею стала Ангела Меркель. Ми хочемо такими конкурсами популяризувати жінку саму по собі, як берегиню, і в той же час, як успішну жінку чи то в бізнесі, чи то у господарській діяльності, у будь-якій галузі, у якій вона працює. Цього року конкурс «Успішна жінка Полтавщини» має вдвічі більше номінацій, ніж минулого. Є перспектива проведення таких конкурсів. При відборі переможців, журі було об’єктивним. Звичайно, були свої симпатії, однак всі спрацювали на відмінно. Критерії відбору залежали від того, у яких галузях працюють претендентки, також враховувалися досягнення, характеристики з місць робот», – розповів заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий.

Привітали та нагородили учасниць конкурсу дипломами, пам’ятними кубками, квітами та цінними подарунками заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий, заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Ханко, начальник Управління культури Полтавської ОДА Геннадій Фасій, директор обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара Ірина Балибіна, ректор Полтавського обласного інституту післядипломної освіти (ПОІППО) Віталій Зелюк, керуюча справами виконавчого апарату Полтавської обласної ради Оксана Черкас, голова ГР при Полтавській ОДА Володимир Голуб, директор департаменту економічного розвитку Полтавської ОДА Інна Іщенко.