Спецпогашення конверта «Місту Комсомольськ 50 років»

30.11.2010, 16:05

altВизначною подією для мешканців нашого міста, Полтавщини та й України в цілому у святковий День першопрохідців, 29 листопада, стало спеціальне погашення погашення конверта «Місту Комсомольськ 50 років», яке відбулось у залі центрального міського відділення зв’язку. «Укрпошта» зробила унікальний подарунок місту та комсомольчанам в рік славного ювілею Комсомольська.

Почесну місію погашення конверта було доручено міському голові С.А.Супруну та директору Полтавської дирекції українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» М.В.Хоменко. Міський голова Комсомольська, відзначаючи важливість та історичність події, сказав: «Те, що у свій 50-річний ювілей наше місто отримало власний конверт, є дуже символічним. Адже таким чином знаменна для Комсомольська дата навічно залишиться в історії міста та пам'яті його мешканців. І хоча щороку в Україні друкується чимало нових знаків поштової оплати, на яких відображені значущі події в житті країни, ювілеї, пам’ятні дати, видатні люди, вперше за розпорядженням державного підприємства «Укрпошта» створено конверт, присвячений місту з такою молодою історією. Для нас це спецпогашення цікаве ще й тим, що воно вперше проводиться в Комсомольську. Крім того, цілком можливо, що з одного такого спецпогашення, на яке людина потрапить випадково, розпочнеться її захоплення філателією. Тим більше, треба відроджувати інтерес до збирання марок та конвертів у молоді та дітей, адже ці невеликі різнобарвні знаки поштової оплати — унікальні візитні картки держави, що розповідають усьому світові про країну чи місто, звідки прибув конверт, їх історію і сучасність.

Впевнений, що святкові конверти з відбитком пам'ятного календарного штемпеля, ще довго нагадуватимуть та розповідатимуть сучасникам та майбутнім поколінням про славний 50-річний ювілей Комсомольська».

Ювілейний конверт буде передано до краєзнавчого музею м. Полтави. Він також стане рідкісним екземпляром в колекціях філателістів.

В урочистостях також брали участь перший заступник міського голови Ю.М.Муха, голова обласної профспілки працівників поштового зв’язку М.Г.Хрипко, голова клубу першопрохідців «Полтавська магнітка» В.Ф.Кубіков, директор міського краєзнавчого музею Т.А.Стахів.