ІV обласна спартакіаді серед інвалідів праці «Сила духу»

9.06.2016, 16:19

28 травня 2016 року на базі Полтавського обласного дитячо-оздоровчого центру «Маяк» (село Головач Полтавського району) відбулася ІV обласна спартакіаді серед інвалідів праці «Сила духу» з метою залучення інвалідів до активного громадського життя, надання їм допомоги у психологічній, фізичній та соціальній реабілітації.

Уже четвертий рік поспіль потерпілі на виробництві, інваліди праці проявляють силу духу та волі в змаганнях з таких видів спорту: армспорт, бомбаскет, дартс, гирьовий спорт, настільний теніс, шахи.

Від відділення Фонду нашого міста в цьому році брали участь у змаганнях інвалід 1 групи внаслідок трудового каліцтва Микитенко Віктор Васильович (настільний теніс), інваліди 2 групи Верещагін Вадим Олександрович (дартс), Зубар Олександр Миколайович (бомбаскет), Корецький Олександр Іванович (гирьовий спорт).

Перше місце й нагороду серед чоловіків з настольного тенісу отримав Микитенко Віктор Васильович. Він буде представляти місто на Всеукраїнській спартакіаді «Сила духу», яка пройде на базі спортивного комплексу «Юність» у місті Ужгороді з 20 по 25 червня 2016 року.

Побажаємо нашому переможцю найкращих результатів.

 

 

Начальник відділення виконавчої дирекції Фонду
соціального страхування від нещасних випадків
на виробництві та професійних захворювань
В.М.Терещенко