27 листопада – День пам’яті жертв голодомору та політичних репресій

26.11.2010, 14:25

Дорогі земляки!

alt27 листопада весь український народ схилить голову в глибокій жалобі за тими людьми, які стали жертвами жорстоких політичних спекуляцій і загинули внаслідок голодомору та репресій у 1932-1933 роках. У могилу лягли найкращі, цвіт і гордість нашого народу.

Довгі роки ганебні факти політичних репресій та голодоморів замовчувалися і старанно приховувалися. Та ці трагічні сторінки національної історії назавжди закарбувалися в серцях і душах людей. Ми повинні свято берегти і передавати наступним поколінням пам’ять про марну та жорстоку загибель мільйонів наших співвітчизників, щоб не допустити у майбутньому аналогічних помилок, ціною яких є найдорожче - людське життя.

І хоча Комсомольська у ті часи ще не існувало, пам'ять про страшний голод зберігають живі очевидці навколишніх сіл, а також найстарші мешканці нашого міста, які пережили цю трагедію.

Закликаю кожного комсомольчанина, кожну родину увечері 27 листопада запалити поминальні свічі, щоб гідно вшанувати пам'ять тих, у кого голодом було забрано право жити. Нехай цей світлий вогник зігріє душі загиблих...

Дорогі друзі, збережімо те, що для людей, які пожертвували своїм життям у страшні роки голодомору та політичних репресій, було найдорожчим - мир та суспільну злагоду в соборній та незалежній Україні.

Міський голова Сергій Супрун