Міська лікарня отримала новий ультразвуковий апарат

10.06.2016, 17:08

10 червня міський голова Дмитро Биков відвідав міську лікарню, де оглянув як працює нова ультразвукова система MyLab40. На її придбання з міського бюджету витрачено 1,6 млн грн.

 

Дмитро Биков зазначив, що якісне лікування починається з точного діагностування. З придбанням сучасного італійського обладнання MyLab40 лікарі та пацієнти зможуть відчувати себе більш впевнено. Обладнання є багатофункціональною стаціонарною ультразвуковою системою преміум-класу, яка має широкі можливості обстежень та дасть можливість лікарям вирішувати діагностичні задачі на високому рівні. Апарат компактний, має новий ергономічний дизайн, розширені обчислювальні можливості.

 

Новий УЗД апарат MyLab40 розміщено в кабінеті ультразвукової діагностики міської лікарні. На новопридбаному обладнанні можна виконувати будь-які ультразвукові обстеження початкового рівня, включаючи обстеження дітей і новонароджених, а також кардіоваскулярні дослідження. Передові технології приладу дозволяють виявити патологію з високою точністю.

 

Головний лікар міської лікарні Костянтин Шкляр повідомив, що на новій ультразвуковій системі, у першу чергу, будуть проводитися обстеження стаціонарних хворих: дітей, пацієнтів, які знаходяться у критичному або тяжкому стані, пацієнтів відділень міської лікарні відповідно до плану. Амбулаторні хворі теж можуть пройти обстеження у кабінеті ультразвукової діагностики міської лікарні, але тільки згідно з попереднім записом. Діти до 18 років обслуговуються безкоштовно.

 

Попередній апарат УЗД знаходиться в робочому стані, тепер на ньому будуть працювати лікарі гінекологічного відділення.

 

Міський голова відзначив, що за кошти міського бюджету в 2015 році в хірургічному корпусі та в корпусі дитячого соматичного відділення здійснено повну заміну старих вікон на нові металопластикові. Для потреб пацієнток жіночої консультації придбано новий УЗД апарат.

 

У 2016 році на території міської лікарні здійснено роботи з реконструкції проїжджої частини, облаштовано тротуари та кармани для парковки автомобілів, встановлено огорожу. Сьогодні проводиться процедура закупівлі меблів (ліжок, тумбочок) для палат всіх відділень міської лікарні на загальну суму 1 млн грн. Дмитро Биков також повідомив, що планує розпочати капітальний ремонт туалетних кімнат хірургічного відділення лікарні.

 

Очільник міста поцікавився кадровим питанням, пообіцяв сприяти роботі молодих та перспективних лікарів.