Оголошення

14.06.2016, 09:08

Управління Держпродспоживслужби в м. Комсомольську інформує, що територіальними органами Держпродспоживслужби в містах та районах Полтавської області розпочато державну реєстрацію потужностей. Відповідно до ст. 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» від 22.07.2014 р. № 1602-VII, оператори ринку, які провадять діяльність, що не вимагає отримання експлуатаційного дозволу, зобов’язані зареєструвати потужності, які використовуються на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів. Державна реєстрація потужностей проводиться безкоштовно. Державній реєстрації підлягають потужності як ті, що планують використовуватись для проведення певного виду діяльності, так і ті, що вже використовуються.

Порядок проведення державної реєстрації потужностей затверджений Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 10.02.2016 р. № 39 «Про затвердження Порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб’єктам».

Для проведення державної реєстрації потужностей оператор ринку подає територіальному органу Держпродспоживслужби в місті за адресою потужності заяву за встановленою формою. Заява про державну реєстрацію потужності засвідчується підписом оператора ринку або уповноваженої ним особи.

Державна реєстрація потужності здійснюється територіальним органом протягом 15 робочих днів після отримання заяви оператора ринку про таку реєстрацію. Про державну реєстрацію потужності та її особистий реєстраційний номер територіальний орган повідомляє оператора ринку протягом 5 робочих днів після прийняття рішення про державну реєстрацію.

П.3.7. Наказу передбачено, що територіальний орган відмовляє у державній реєстрації потужності у таких випадках:

- заява про державну реєстрацію потужності не відповідає формі.

- у заяві про державну реєстрацію потужності оператором ринку надано неповну інформацію.

За довідками та з поданням заяв на реєстрацію звертатися за адресою Полтавська обл., м. Комсомольськ, проспект Героїв Дніпра, 15. 

 

Управління Держпродспоживслужби в м. Комсомольську