Пролунав останній дзвоник у ВПГУ

17.06.2016, 13:55

17.06.2016 на подвір’ї Вищого професійного гірничого училища (ВПГУ) відбулося Свято останнього дзвоника. Тут зібралися учні, викладачі, майстри, батьки. Привітати учнів із закінченням навчального року прийшли почесні гості: перший заступник міського голови Олександр Чуприна, голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус.

 

Перший заступник міського голови Олександр Чуприна привітав учнів ВПГУ із закінченням навчання та початком довгоочікуваних літніх канікул. Побажав усім гарного відпочинку. Звернувся до випускників з настановою стати справжніми професіоналами своєї справи, заслужити повагу, завжди отримувати задоволення від улюбленої роботи.

 

До вихованців ВПГУ із вітальною промовою звернувся голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус, у якій прозвучали побажання приємних літніх канікул. Порекомендував молоді знайти час для художньої книги, що має значний вплив на успішність і загальну культуру людини. Звернувся до сьогоднішніх випускників, які будуть працювати на ВАТ «Полтавський ГЗК», ТОВ «Єристівський ГЗК», з побажанням отримати гарного наставника, який допоможе досягти професійних вершин, розвиватися й рухатися уперед, дивитися в майбутнє з оптимізмом і впевненістю у своїх силах.

 

У ході святкової лінійки директор ВПГУ Василь Сулима відзначив найкращих учнів за високі показники в навчанні, активну участь у заходах. Віктор Лотоус вручив подяки батькам успішних учнів, викладачам ВПГУ.

 

Пісні та щирі вітальні слова учасників самодіяльності училища додали усім гарного настрою.

 

У 2016 році з ВПГУ випустили 166 спеціалістів, які володіють робочими спеціальностями. Закінчуючи училище, студенти прощаються з прекрасною порою в їх житті, попереду на них очікує новий світ, нові враження, нові надії. Нехай цей шлях буде щасливим, сповненим гарними подіями і здобутками. Нехай випускники реалізують власні здібності, таланти, побудують успішну долю, будуть гідними творцями свого життя і справжніми патріотами України!