Cесія міської ради

22.06.2016, 08:23

21 червня у великій залі міськради за головування міського голови Дмитра Бикова відбулася дванадцята сесія міської ради.

 

Розглянули блок питань гуманітарного напрямку. Внесли зміни до міської комплексної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2014 – 2018 роки, зміни до Положення про стимулювання працівників фізичної культури і спорту ДНЗ, навчальних закладів, ДЮСШ міста, спортсменів, спортсменів-інвалідів – переможців та призерів чемпіонатів області, України, Європи, Світу, Олімпійських ігор. Міські депутати започаткували виплату винагород міським спортсменам, які вибороли право участі у Олімпійських іграх, та їх тренерам. Тепер такі спортсмени будуть відзначатися грошовими преміями у сумі 100 тис. грн, а тренери, які безпосередньо готували спортсменів, отримають грошову винагороду 50 тис. грн. Цьогоріч наші земляки - спортсмени веслувального клубу «Гірник» Дмитро Янчук, Павло Алтухов вибороли право отримати ліцензію на участь у Олімпійських іграх 2016 року, що відбудуться у Ріо-де-Жанейро. Міський голова Дмитро Биков відзначив видатне досягнення міських спортсменів, побажав їм успіху, запросив усіх вболівати за наших земляків.

 

У ході засідання сесії депутати доручили ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 укласти договір оренди житлового приміщення для висококваліфікованого спеціаліста бюджетної сфери, фахові якості якого вкрай необхідні місту. Такою особою стала учитель фізики, переселенка зі Сходу України.

 

Затвердили Положення про порядок проведення конкурсу по визначенню надавача послуг з управління багатоквартирним будинком, спорудою або групою багатоквартирних будинків у місті Комсомольську. Опрацювали зміни до ряду міських програм житлово-комунального господарства.

 

Ухвалили зміни до показників міського бюджету на 2016 рік. У зв’язку із виробничою необхідністю погодили пересування планових асигнувань з резервного фонду на відділ фізичної культури та спорту для заміни старих вікон, на управління охорони здоров’я - для придбання знеболювального онкологічним хворим, на управління праці та соціального захисту населення - для компенсації проїзду окремих категорій громадян на залізничному транспорті, на управління архітектури і містобудування – для оплати видатків на відрядження.

 

Затвердили резолюцію громадських слухань, що відбулися у місті 08 червня, щодо обговорення пріоритетної для мешканців назви міста. У громадських слуханнях взяли участь усі бажаючі. Лічильною комісією вилучено зі скриньок 725 бюлетенів, 18 з них визнано недійсними. За підсумками результатів таємного голосування назва Горішні Плавні набрала 22 голоси; Добровольськ – 62 голоси; Наддніпрянськ – 92 голоси; Святомиколаївськ – 492 голоси. Свій варіант запропонували 39 учасників громадських слухань: Комсомольськ, Дніпровськ, Молодіжний, Борисфен, Іскра, Героїв Дніпра 1943р., Дніпрорудне. У ході громадських слухань прийнято резолюцію, у якій більшістю голосів обрано назву міста Святомиколаївськ. Депутати міської ради затвердили резолюцію ( Завантажити  ), доручили юридичному відділу виконавчого комітету направити документи з метою перейменування міста на Святомиколаївськ.

 

В.о. начальника юридичного відділу Ігор Чернявський поінформував, що у звязку із змінами у різних державних реєстрах назви міста Комсомольська на Горішні Плавні виникла необхідність змінити назву представницького органу міста. Органом місцевого самоврядуванням подано позов до Вищого адміністративного суду України. Але згідно з чинним законодавством дія постанови ВРУ про перейменування Комсомольська у Горішні Плавні не призупиняється. З метою забезпечення безперебійної роботи бюджетних установ, закладів, організацій, комунальних підприємств, забезпечення можливості діяти у правовому та фінансовому полі розглянули проект рішення «Про найменування представницького органу місцевого самоврядування та його виконавчого органу в місті Горішні Плавні». Депутатами погоджено проект рішення. Встановлено найменування представницького органу місцевого самоврядування: Горішньоплавнівська міська рада Полтавської області, виконавчий комітет Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області. Виконавчим органам міськради, підприємствам, установам, закладам комунальної форми власності доручено привести правовстановлюючі документи у відповідність.

 

Директор департаменту економічного розвитку та ресурсів Ольга Овчиннікова прокоментувала низку важливих профільних проектів рішень. У місті нещодавно створено 7 ОСББ: «Рубін-18», «Дніпряночка 80», «МЖК-2», «Добровольського, 77», «Героїв Дніпра 54», «Космонавтів-будинок 13», «Молодіжна 6». На розгляд депутатів міської ради винесли питання щодо передачі 7 житлових будинків та їх майна з балансу КЖЕПів на баланс ОСББ. Проекти рішень ухвалено.

 

У ході роботи депутати міської ради розглянули й ухвалили проекти рішень, підготовлені спеціалістами житлового відділу. Затвердили Положення про набуття фахівцями бюджетної сфери міста на пільгових умовах житлових приміщень, Положення про житловий відділ департаменту економічного розвитку та ресурсів виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області.

 

У ході пленарного засідання депутати опрацювали 24 питання поновлення прав користування земельними ділянками, 16 питань архітектури і містобудування.