Засідання виконавчого комітету

22.06.2016, 14:56

22 червня 2016 року за головування міського голови Дмитра Бикова пройшло чергове засідання виконавчого комітету.

 

Роботу засідання розпочато з приємної події. Очільник міста привітав спортсменів з веслування на байдарках та каное Дмитра Янчука й львівського гостя міста Тараса Міщука, їх тренера Миколу Мацапуру зі здобутою ліцензією на участь у Олімпійських іграх, подякував за високі досягнення. Дмитро Биков вручив спортсменам та їх наставнику пам’ятні подарунки, побажав олімпійцям успіхів на іграх у Бразилії: «Від імені багатотисячної громади вітаю вас із здобутою можливістю брати участь в Олімпійських іграх в Бразилії в Ріо-де-Жанейро! Ми пишаємося, що наш тренер, заслужений тренер України Микола Мацапура, виростив трьох учасників із 195, які будуть представляти Україну. Дякуючи вашій праці, зростає кількість прихильників фізичної культури і спорту, а це добра ознака утвердження людської краси і духовного здоров´я, прагнення людини до самовдосконалення. Бажаю вам вдалих стартів, впевненого фінішу, виборених перемог на олімпійській воді!»

У ході роботи члени виконавчого комітету опрацювали ряд важливих питань гуманітарного та соціального напрямків, питання житлово-комунального господарства, економічного розвитку, майнових та природних ресурсів, архітектури та містобудування.

 

Затвердили список дітей перших двох років життя із числа малозабезпечених сімей для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування. Доручили головному лікарю поліклініки «Медичний центр ПМСД» Аліні Ковпак забезпечити видачу безкоштовних рецептів.

 

Опрацювали та погодили проекти рішень, підготовлені службою у справах дітей.

 

Розглянули проект рішення «Про оголошення конкурсу та затвердження конкурсної документації по визначенню надавача послуги з управління багатоквартирним будинком, спорудою або групою багатоквартирних будинків у місті Комсомольську». Вирішили провести конкурс з визначення надавача послуги з управління багатоквартирним будинком, спорудою або групою багатоквартирних будинків у місті Комсомольську до 01 серпня. Затвердили Методичні рекомендацій щодо процедури передачі багатоквартирного будинку або його частини з балансу комунального житлово-експлуатаційного підприємства на баланс об’єднання ОСББ. Визначили ДЖКГ відповідальним за зберігання протоколів зборів співвласників багатоквартирного будинку та розміщення інформації про рішення, прийняті такими зборами.

 

Погодили тарифи на послуги з утримання будинку та прибудинкової території за адресою: вул. Миру, буд 8.

 

Розглянули проект рішення «Про відкриття тимчасового маршруту», зміст якого прокоментувала начальник відділу водопровідно-каналізаційного господарства, теплоенергетики, транспорту та зв’язку ДЖКГ Жанна Неклюдова. Члени виконкому погодили проект рішення. Відкрито тимчасовий міський автобусний маршрут загального користування № 26т «Міська лікарня – сади «Маяк» через сади Мічурінець», на якому перевезення буде здійснюватися ПАТ «Комсомольське АТП - 15347» в режимі маршрутного таксі. Рекомендували перевізнику здійснювати перевезення за тарифом 5 грн.

 

Затвердили сектор № 102 для почесних поховань померлих осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною та містом: учасників Другої світової війни 1939-1945 р.р.; учасників бойових дій (війни в Афганістані, Чехословаччині, АТО); інвалідів війни; осіб, які брали участь у ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС; першопрохідців та почесних громадян міста.