Звернення міського голови

15.11.2010, 15:00

Шановні комсомольчани, дорогі земляки!

Пройдено ще один етап розбудови нашої України, випробування на цінність демократичного вибору. Відбулись чергові вибори до органів місцевої влади. Ви висловили свою думку, обрали найдостойніших, які представлятимуть ваші інтереси наступні роки.

Хочу подякувати усім небайдужим членам нашої територіальної громади – тим, хто віддав свій голос за мене і тим, чиї симпатії були на боці інших достойних претендентів на цю почесну та водночас дуже відповідальну посаду міського голови. Окремо дякую усім моїм прихильникам за виявлену довіру і щиро сподіваюсь, що ви ні на мить не пожалкуєте про свій вибір. Я завжди був з комсомольчанами і надалі докладатиму всі зусилля для розвитку Комсомольська, служіння його громаді. Знаю, що нам спiльно - i владi мiста, i громадi - є над чим працювати в роцi, що вже стукає у дверi. Потрібно забути політичні чвари та неузгодженості передвиборчих перегонів, бо на часі – серйозна й напружена щоденна робота. Закликаю всіх разом, засукавши рукава, спрямувати її для забезпечення подальшої розбудови нашого молодого та квітучого міста, щоб ми могли почуватись тут затишно, безпечно та комфортно.

Я переконаний: ми вирiшимо i те, що ще не реалiзовано, бо на засадах довiри i партнерства можна долати все, рухаючись до життя достойного. Достойного як матерiально, так i духовно.

Засвідчуючи слова глибокої поваги всій громаді , висловлюю сподівання на нашу майбутню співпрацю і вірю, що при підтримці один одного ми і надалі будемо здобувати авторитет, престиж та визнання.

З повагою, міський голова Сергій Супрун