Урочистості з нагоди 20 річниці Конституції України

29.06.2016, 16:57

20 річниця Конституції України – одне з наймолодших свят нашої держави. Це дата, яка укріплює націю, підтримує дух народу, символізує його славне минуле, сьогодення й майбутнє.

Тож 28 червня громада нашого міста зібралася на Театральній площі, щоб віддати данину поваги символу нашої держави, що пройшов героїчний шлях. Розпочалися урочистості виступом муніципального духового оркестру. Привітати мешканців нашого міста завітав перший заступник міського голови Олександр Чуприна. Звертаючись до земляків, Олександр Анатолійович наголосив, що Конституція увійшла в суспільне життя як оберіг державності, демократії, гарант незалежності й соборності. «Ми переконані, що права й норми, які прописані в Конституції, увійдуть у повсякденне життя усіх громадян України. Разом з вами ми побудуємо нову демократичну європейську державу», – підкреслив перший заступник міського голови.

Під час державного свята відбулася урочиста церемонія нагородження мешканців нашого міста, звільнених військовослужбовців, які мають статус учасника бойових дій. Згідно з Указом Президента України медаллю «Захиснику Вітчизни» нагороджено Іллю Рєзніка. Відзнаки начальника Генерального штабу Збройних сил України – нагрудний знак «Учасник антитерористичної операції» вручено військовослужбовцям. Участь у церемонії нагородження взяли перший заступник міського голови Олександр Чуприна і заступник військового комісара Комсомольського районного військового комісаріату майор Володимир Пучков.

Святкові вітання землякам дарували творчі колективи Палацу культури і творчості – і запальні танці, і мелодійні пісні, і колоритні гумористичні виступи.

На Театральній площі працювали ярмарок майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, виїзна торгівля, для малечі – розважальні атракціони та надувні батути.

 

Фото Анастасія Фарафонова