КП «ВУВКГ» відзначило 20-річчя

1.07.2016, 15:55

01 липня працівники КП «ВУВКГ» відзначили 20 річницю з дня заснування підприємства. Привітати робітників виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства завітав перший заступник міського голови Олександр Чуприна.

 

У вітальній промові з нагоди ювілею перший заступник міського голови відзначив зміни, які відбулися на підприємстві. Комунальники обрали курс на технічне переоснащення, яке в майбутньому дасть можливість вийти на вищий рівень роботи та обслуговування населення. Олександр Чуприна подякував трудовому колективу за сумлінну працю, професіоналізм та відповідальне ставлення до роботи. Побажав працівникам КП «ВУВКГ» бачити  своє  підприємство в числі кращих споріднених підприємств України. З нагоди ювілейної дати вручив святковий букет, прапор міста та подарунок на пам'ять.

 

На адресу ветеранів та працівників КП «ВУВКГ» прозвучали також теплі вітання та слова вдячності від директора підприємства Сергія Яроша, який пообіцяв докласти максимум зусиль для стабільного розвитку підприємства, створення комфортних умов праці.

 

З нагоди 20 річниці з дня заснування КП «ВУВКГ» шанували ветеранів праці, запрошених на святковий захід: Надію Піддубну, Олександру Кузьому, Олександра Собіпана, Миколу Ковальова, Тетяну Дяченко, Олександру Коновал, Віктора Шарапова, Миколу Овчаренка, Олексія Тихоненка. Про насичений трудовий шлях кожного було сказано теплі щирі та влучні слова. Перший заступник міського голови Олександр Чуприна вручив їм відзнаки та квіти, директор підприємства Сергій Ярош - пам’ятні подарунки.