Боротьба з амброзією продовжується

1.07.2016, 16:06

01 липня перший заступник міського голови Олександр Чуприна в ході робочої виїзної наради оглянув результати боротьби КП «Озеленення» з амброзією полинолистою біопрепаратом «Алерго STOP амброзія» у місті.

 

Міська влада визначила експериментальну ділянку, закупила новий препарат для знищення шкідливого бур’яну. Метод боротьби з розповсюдженим бур’яном, який викликає в людей стійку алергію, є інноваційним. Препарат «Алерго STOP амброзія» розроблено та протестовано запорізькими вченими. Його визнано безпечним для людей, тварин, усіх видів сільськогосподарських рослин і польових трав, ґрунтів та підземних вод. Під впливом основної речовини спочатку блокується коренева система й амброзія відмирає. Бур'ян має високу насіннєву продуктивність від 1 до 25 тисяч насінин, а деякі види до 100 тисяч. За сприятливих умов можливе проростання рослин з насіння, що вже збереглося у ґрунті. У такому разі необхідна повторна обробка «Алерго STOP амброзія».

 

Біопрепарат діє протягом 25 днів. У районі паркового озера 17 червня підприємство здійснило обробку амброзії полинолистої біопрепаратом «Алерго STOP амброзія».

 

Минуло 14 днів. За результатами огляду після першого обприскування ділянки біля паркового озера 60% амброзії знищено, 20% - на стадії відмирання. КП «Озеленення» планує продовжити обробку амброзії біопрепаратом з інтервалом 2-3 тижні. Про подальшу роботу в напрямку знищення амброзії населення буде поінформовано на офіційному сайті міської ради.