Органи місцевого самоврядування й громада працюють в одній команді

2.07.2016, 08:36

У п’ятницю 01.07.2016 перший заступник міського голови Олександр Чуприна, директор КП «СпецЕко» Сергій Карацюба зустрілися з генеральним директором ГО «Пульс країни» Віталієм М’якініним, волонтерами, які опікуються безпритульними собаками.

 

У ході робочої зустрічі обговорили проблеми утримання безпритульних тварин, визначили спільні дії, націлені на подолання нагальних питань стосовно поліпшення умов їх перебування.

 

Регулювання чисельності безпритульних собак у місті відбувається відповідно до ЗУ «Про захист тварин від жорсткого поводження» шляхом біостерилізації. КП «СпецЕко» здійснює відлов тварин для стерилізації, гельмітизації, вакцинації від сказу та ідентифікацію безпритульних собак.

 

На виділені з міського бюджету кошти в районі міського полігону твердих побутових відходів організовано місце для тимчасового утримання безпритульних собак, де в облаштованих вольєрах утримують тварин, які пройшли стерилізацію, загублених або покинутих собак. Волонтери, небайдужі до проблем утримання безпритульних тварин, є тут частими гостями. На добровільних засадах вони опікуються тваринами, купують найпростіші медичні препарати, корм. Сьогодні волонтери привезли сонцезахисну сітку та звернулися до органів місцевого самоврядування по допомогу в її встановленні над вольєрами. Перший заступник міського голови дав відповідні доручення керівництву КП «СпецЕко». Олександр Чуприна, Сергій Карацюба обговорили можливість проведення води на територію, де утримуються безпритульні собаки. Також міська влада поділилася з активістами планами щодо виділення коштів на розробку проекту та будівництво притулку для тварин.