Здобутки вихованця ДЮСШ №1 Городинця Максима

2.07.2016, 10:42

З 12 червня по 19 червня пройшов чемпіонат Європи з кульової стрільби серед юніорів 1996 р.н. у Таллінні (Естонія). Неодноразово спортсмени нашої школи брали участь у змаганнях такого рівня і займали призові місця.

Цього разу спортсмен, вихованець дитячо-юнацької спортивної школи №1 м.Комсомольська, член національної збірної України, збірної Полтавської області Городинець Максим, який неодноразово ставав призером чемпіонатів Європи, Кубків світу, мав змогу виступити на цих змаганнях. В останній день змагань чемпіонату Європи в Таллінні Городинець Максим виборов бронзову нагороду в особистому заліку у вправі МП-8. У цій же вправі Максим у складі збірної команди України став срібним призером чемпіонату Європи, також Максим виборов срібло у командному заліку у вправі МП-6.

Протягом двох місяців травня та червня 2016 року вихованець ДЮСШ №1 Городинець Максим виборов:

1. Кубок світу (Німеччина), який відбувся з 29.04-06.05 2016 року, у командному заліку у складі збірної України – срібну медаль;

2. Ліга Європи (Хорватія) – 15.05.2016 р. у командному заліку також у складі збірної України – завоювали золото та вибороли право брати участь у фіналі юнацької ліги Європи, який відбудеться в італійському місті Болонья  з 13 по 16 жовтня 2016 року.

Велика заслуга та велика вдячність тандему тренерів – викладачів дитячо-юнацької спортивної школи №1, які працювали зі спортсменом, – Недбайлу Віктору Вікторовичу та Безпальку Євгенію Михайловичу.

 

Відділ фізичної культури і спорту