Круглий стіл з питань запобігання насильства щодо жінок та домашнього насильства

4.07.2016, 11:19

Днями в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 нашого міста в Центрі миру відбувся круглий стіл «Конвенція Ради Європи по запобіганню насильства щодо жінок та домашнього насильства і боротьбу з цими явищами: відповідальність місцевої влади та громади».


Відкрили захід заступник міського голови Надія Угнічева, президент ГО «Ла Страда-Україна», доктор юридичних наук Катерина Левченко, директор ГО «Центр «РОДІС»  Лілія Дмитренко.


Надія Угнічева, заступник міського голови, привітавши присутніх, розповіла про превентивні й інформаційно-просвітницькі заходи з питань запобігання насильства щодо жінок та домашнього насильства, які проводяться у нашому місті.


Учасниками круглого столу були представники із нашого міста, Полтави, Кременчука: Ганна Шпортун, головний спеціаліст управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА, Наталія Драч, представник департаменту освіти і науки Полтавської ОДА, Лариса Костенко,представник Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.Остроградського, Вікторія Підгорна, провідний спеціаліст Кременчуцького міського ЦСССДМ, представники відділу у справах сім’ї та молоді, служби у справах дітей, міського методичного кабінету, сектору (превентивної діяльності) відділення поліції №2 Кременчуцького ВП ГУНП в Полтавській області, міського ТЦСО «Калина», жіночої консультації міської лікарні, КПК КрН, ВПГУ, представники загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів міста, ЗМІ.


Учасники круглого столу обговорили питання, пов’язані з відповідальністю державних інституцій та органів місцевої влади щодо реалізації положень Конвенції Ради Європи про запобігання насильства щодо жінок та домашнього насильства і боротьбу з цими явищами, провели роботу в групах «Практичні кроки імплементації Конвенції».


Захід організовано ГО «Ла Страда – Україна» в рамках Проекту Ради Європи «Запобігання та боротьба з насильством щодо жінок та домашнім насильством в України» спільно з Програмою «РАДА» та ГО «Центр «РОДІС».