Яскравий парад фантазії і творчості – «Карнавал дитячих візочків»

11.07.2016, 13:45

Минулої суботи в Парку культури і відпочинку відбувся ювілейний «Карнавал дитячих візочків» – яскравий парад фантазії і творчості. Захоплююче свято організувала молода сім'я – Наталія та Сергій Климови. У соціальному проекті брали участь 9 сімей, які перетворили звичайні візочки в казкові образи, дивовижні маленькі шедеври.


«Карнавал дитячих візочків – 2016» розпочався в Парку культури і відпочинку біля фонтану 9 липня в другій половині дня. Сюди прийшли сім'ї-учасниці святкового заходу з візочками для дітей. Кожний транспортний засіб було прикрашено оригінальним способом, що приваблював вимогливий погляд глядачів, які прийшли помилуватися творчістю молодих сімей. Рівно о 17.00 учасники параду пройшли святковою ходою від фонтану до літнього естрадного майданчика, де відбувалося основне дійство – дефіле дитячих візочків і концертна програма. Кожна сім'я змогла втілити в життя свої творчі задуми щодо оформлення візочка власної дитини, старанно дотримуючись умов конкурсу. Вела ювілейну карнавальну програму Наталя Климова. Багато сімей прибуло на карнавал з групами підтримки в складі дідусів і бабусь, емоційних тіточок і розважливих дядьків, активних братів і сестер, небайдужих друзів і сусідів.

У складі журі – представниця Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» Марина Брижицька, головний спеціаліст відділу у справах сім'ї та молоді виконкому Оксана Гончар, генеральний директор громадської організації «Пульс країни» Вадим М’якінін і викладач Центру з вивчення англійської мови Світлана Гавриш.

У ювілейному карнавалі візочків конкурс не проводився. Усі учасники були відзначені увагою глядачів, грамотами та безліччю подарунків. Вони дефілювали у таких номінаціях:


- «У тридесятому царстві» – Вікторія Візир і її діти – Кирило, Маша, Даша, Наташа і коляска №1 з назвою «У тридесятому царстві»;

- «Мульти-пульти» – Дар'я Рожанська з донькою Ариною і Наталя Дармосюк з донькою Ніколь, коляска №2 з назвою «Холодне серце»;

- «Сюрприз» – Михайло і Олександр Климови, Павло Ільїн та Аліса Алексєєва, коляска №3 з назвою «Я люблю морозиво»;

- «Тому що ми банда» – Інна Кафізова з сином Карімом і коляска №4 з назвою «За ВДВ»;

- «У стилі ретро» – Аліна, Поліна, Діана, Аріна, Ніна Радченко та Світлана Поварова (дует «Язикаті Хвеськи») і коляски під №6 з назвою «У стилі ретро».

 Глядачам представили колекцію вінтажних дитячих колясок 40-х і 80-х років минулого століття колекціонер ляльок Оксана Рубльова;

- «Коляска улюбленої ляльки» – пані Степанченко з онукою Ариною і коляска №7 з назвою «Україночка»;

- «Мріяти не шкідливо» – Валентина і Петро Годунови з сином Матвієм і коляска №8 з назвою «Чунга-Чанга»;

- «Дай п'ять!» – Діана Чигринцева з дочкою Міленою і коляска №9 з назвою «Сакура»;

- «Спорт – це життя» – Олександр Кисіль і коляска №10 з назвою «Турбо равлик».

Наприкінці святкової програми організатори заходу сердечно подякували всім, хто долучився до яскравого свята фантазії і творчості, і повідомили, що в наступному році формат його проведення буде змінений.