Засідання постійних комісій міської ради

12.07.2016, 08:21

У липні 2016 року відбулися засідання постійних комісій у виконавчому комітеті Горішньоплавнівської міської ради.

На засіданні постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації були опрацьовані питання: «Про передачу багатоквартирного будинку № 49 по вул. Добровольського та майна на баланс ОСББ «Добробуд-49», «Про передачу багатоквартирного будинку № 15 по вул. Космонавтів та майна на баланс ОСББ «Космонавти», «Про визнання майна об’єктом права комунальної власності територіальної громади м. Горішні Плавні, передачу його до статутного капіталу КП ВУВКГ та подальше відчуження цього майна», «Про передачу офісного приміщення до статутного капіталу КП ВУВКГ», «Про передачу в’їзних знаків до статутних капіталу КП «СпецЕко», «Про передачу майна, яке перебуває на балансі КП «Міськсвітло», до статутного капіталу КВП «Комсомольськтеплоенерго», «Про відчуження майна, яке перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Горішні Плавні, шляхом дарування Комсомольську міському добровільному товариству «Союз-Чорнобиль».

На засіданні постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я, законності та правопорядку були опрацьовані питання, що стосуються перейменування управлінь і відділів, затвердження положень у новій редакції.

Постійна комісія з питань архітектури, будівництва та земельних ресурсів розглянула 5 питань поновлення прав користування земельними ділянками та 23 – архітектури і містобудування.

На засіданні постійної комісії з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та екології заслухали питання щодо внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в місті Комсомольську на 2016 – 2020 роки, про внесення змін до Програми розвитку та збереження зелених насаджень у м. Комсомольську на 2016-2017 роки, про внесення змін до додатків Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Комсомольська на 2016 рік, про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств та здійснення внесків до їх статутних капіталів на 2016 рік.

У ході засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики були розглянуті питання щодо внесення змін до показників міського бюджету на 2016 рік, розглянуто лист ДЖКГ про внесення змін до міського фонду охорони навколишнього природного середовища та лист Чорнухинської селищної ради щодо надання субвенції на ліквідацію наслідків стихії. Також опрацьовані питання перейменування управлінь та затвердження положень у новій редакції, про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств та здійснення внесків до їх статутних капіталів на 2016 рік, про внесення змін та доповнень до рішення шостої сесії сьомого скликання від 16.02.2016 р. «Про затвердження міської Комплексної програми соціального захисту та соціального забезпечення населення м. Комсомольська на 2016-2020 роки», про внесення змін до рішення п’ятдесят третьої сесії Комсомольської міської ради шостого скликання від 27.01.2015 «Про затвердження ставок та встановлення пільг щодо податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», про внесення змін до Переліку заходів по реалізації Програми розвитку земельних відносин та раціонального використання й охорони земель міста Комсомольська на 2016 рік. Заслухали звіт про виконання заходів «Програми підтримки КП «Редакція міської газети «Громадська думка» в частині забезпечення діяльності ЗМІ на 2016-2018 роки» за І півріччя 2016 року. Розглянули питання перейменування  та затвердження нової редакції статуту КП ВУВКГ,  перейменування, затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту комунального виробничого підприємства «Комсомольськтеплоенерго», перейменування, затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП «СпецЕко», опрацювали листи УпІБ та ДЖКГ.