У місті встановлено новий дитячий ігровий комплекс

12.07.2016, 13:34

Нещодавно наймолодші містяни отримали ще один чудовий подарунок з нагоди літніх канікул.

На території дитячого пляжу встановили великий дитячий ігровий комплекс «ЗАМОК ТАМПЛІЄРІВ», яким вже встигла захопитися малеча та який оцінили вдячні батьки.

Комплекс встановлено з ініціативи міського голови Дмитра Бикова за фінансової підтримки засновників Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» народного депутата України Костянтина Жеваго, голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктора Лотоуса. На придбання та встановлення дитячого комплексу витрачено  250 тис. грн.

Діти швидко освоїлися на новому ігровому майданчику. Облаштований комплекс для ігор також дозволить батькам трохи перепочити від дитячих пустощів. Тепер у малюків з'явилися нові захоплюючі перспективи спільних веселих розваг у ЗАМКУ ТАМПЛІЄРІВ. Для малюків літо біля Дніпра пройде весело й різноманітно. Дитячий ігровий комплекс облаштовано з урахуванням усіх вимог техніки безпеки.

Міський голова Дмитро Биков зазначив, що невеликі дитячі майданчики встановлено в багатьох дворах. Місця загальних дитячих розваг: міський парк, «Дитяче містечко» вже облаштовані великими ігровими комплексами. Діти із великим задоволенням там відпочивають і розважаються. Цьогоріч було вирішено урізноманітнити дитячий відпочинок на березі Дніпра. У відповідь на численні прохання мешканців міста тут встановили якісний дитячий ігровий комплекс.

Сьогодні на стадії розробки знаходяться два проекти з облаштування міського пляжу. У планах – чистка суші від рослин, намивка чистого білого річкового піску, укріплення берегової зони, чистка прибережної водної зони від водоростей, організація відповідного нахилу суші та річкового дна. Але спершу необхідно пройти всі необхідні погодження на рівні держави. Дмитро Биков зазначив, що місту на Дніпрі необхідно мати цивілізований пляж з розвинутою інфраструктурою, щоб містяни та гості змогли відпочити з комфортом.