Сесія міської ради

13.07.2016, 09:02

12 липня відбулася тринадцята сесія Горішньоплавнівської  міської ради Полтавської області сьомого скликання. Засідання сесії вів міський голова Дмитро Биков. Присутніми були 27 депутатів міської ради.

 

У ході засідання сесії міськради відбулися урочистості. Міський голова вручив нагрудний знак «Знак Пошани» військовослужбовцю Сергію Софроненко, який гідно ніс службу на Сході України.


Перейшли до розгляду робочих питань. Міський голова, депутати міської ради висловили занепокоєння з приводу підвищення тарифів на теплову енергію, обговорили ситуацію. Фінансові питання прокоментувала Валентина Баландіна – начальник міського фінансового управління. Повідомила, що бюджет по доходах за І півріччя перевиконано на 40 млн грн. Депутати розподілили додаткові кошти між головними розпорядниками згідно з заявленими потребами. Збільшили резервний фонд на суму 3,3 млн грн. У відповідь на звернення Чорнухинської райдержадміністрації та Чорнухинської селищної ради Полтавської області про надання підтримки для ліквідації наслідків стихійного лиха, що відбулося на території Чорнухинського району, з міського бюджету також виділили субвенцію в сумі 100 тис. грн на ремонт дорожнього покриття, пошкодженого стихією. Внесли зміни до показників міського бюджету на 2016 рік, погодили проект рішення про перейменування фінансового управління Комсомольської міської ради Полтавської області та затвердили Положення про фінансове управління Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області у новій редакції.

Опрацювали зміни до міських програм житлово-комунального господарства. Здійснили перерозподіл коштів у розрізі Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в місті на 2016-2020 роки, Програми розвитку та збереження зелених насаджень у місті на 2016-2017 роки. У межах виділених коштів переадресували гроші на розробку проекту і проведення санації самопливного колектору по вулиці Героїв Дніпра від будинку № 67 до будинку № 89, капітальний ремонт вулиці Гірників, реконструкцію зливової каналізації на перехресті вулиць Гірників-Молодіжна. 

Вирішили ряд організаційних питань, які стосуються перейменування структурних підрозділів міської ради Полтавської області та затвердили положення про них у новій редакції, внесли зміни до міських програм житлово-комунального господарства.

 

Внесли доповнення до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів міською радою на 2016 рік.

Опрацювали питання економічного розвитку та ресурсів. Розглянули питання про передачу багатоквартирного будинку № 49 по вул. Добровольського та майна на баланс ОСББ «Добробуд-49»; передачу багатоквартирного будинку № 15 по вул. Космонавтів та майна на баланс ОСББ «Космонавти». Перейменували та затвердили нову редакцію статуту КП ВУВКГ, КВП «Комсомольськтеплоенерго», КП «СпецЕко».

Розглянули та погодили проекти рішень, які стосуються приватизації та обліку комунального майна.

Начальник відділу економічного аналізу та контролю Віта Пятіна прокоментувала проекти рішень «Про застосування контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників закладів культури, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Горішні Плавні», «Про внесення змін до рішення п’ятдесят третьої сесії Комсомольської міської ради шостого скликання від 27.01.2015 «Про затвердження ставок та встановлення пільг щодо податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», питання поновлення прав користування земельними ділянками.

 

На завершення пленарного засідання сесії депутати розглянули проекти рішень архітектури і містобудування, опрацьовані та погоджені постійною комісієюз питань архітектури, будівництва та земельних ресурсів.