Журналісти вкотре відвідали наше місто

13.07.2016, 11:39

У переддень Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості підприємства групи FERREXPO  ВАТ «Полтавський ГЗК» і ТОВ «Єристівський ГЗК» запросили журналістів Всеукраїнських ЗМІ відвідати виробничі та інфраструктурні об’єкти комбінатів.

У рамках візиту представники ЗМІ побували на об’єктах гуманітарної сфери міста – ДНЗ «Золота рибка», спортивному комплексі ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, у навчальних кабінетах ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

Міський голова Дмитро Биков супроводжував журналістів, розповідав про внесок підприємств у розвиток міської інфраструктури, про благодійну допомогу, яка надається у вирішення багатьох питань благоустрою міста, діяльності закладів освіти, охорони здоров’я, громадських організацій.

Представники мас-медіа оглянули дитячий садок «Золота рибка», який відвідує близько 320 дітей, ознайомилися із енергозберігаючими технологіями, які використовуються в ДНЗ. За останні три роки Благодійний фонд «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» направив близько 3,5 млн грн на благоустрій і впровадження енергозберігаючих технологій у дошкільному закладі.

Також відвідали спортивний комплекс ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 зі штучним полем, капітальна реконструкція якого була виконана декілька років тому і профінансована Благодійним фондом «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» за сприяння народного депутата України Костянтина Жеваго. «Фізичну культуру і спорт ми ставимо на перше місце в питаннях розвитку міста, тому спортивний комплекс відкритий для всіх бажаючих, – підкреслив міський голова.  – Такий стадіон побудований у місті і в СЗОШ І-ІІІ ступенів №3, і сьогодні за бюджетні кошти ми розробляємо проект будівництва спорткомплексу для СЗОШ №4 і СЗОШ №5».

У ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 побували в сучасному добре обладнаному кабінеті фізики, де поспілкувалися із Заслуженим учителем України Сергієм Залізняком, відвідали ІТ-центр і Apple-клас. Міський голова розповів про досягнення юних науковців і плани на майбутнє, вклад Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» в діяльність навчального закладу, розвиток сучасних технологій навчання.