Місто готується до Дня металурга

13.07.2016, 11:51

13 липня за головування секретаря Горішньоплавнівської міської ради Сергія Дороти відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення святкових заходів до Дня металурга.

 

У роботі оргкомітету взяли участь заступник міського голови Надія Угнічева, заступник міського голови Юрій Муха, керуючий справами виконкому Світлана Калашнік, головний фахівець з комунікацій, помічник-консультант народного депутата України Костянтина Жеваго Руслан Клименко, керівники структурних підрозділів міської ради, виконавчого комітету, комунальних підприємств міста, правоохоронних органів, представники громадських організацій, ЗМІ.

 

З нагоди Дня металурга 15 липня у великій залі Палацу культури і творчості пройдуть загальноміські урочистості, у ході яких прозвучать офіційні вітання, відбудеться святковий концерт.

 

Головний фахівець з комунікацій, помічник-консультант народного депутата України Костянтина Жеваго Руслан Клименко презентував програму заходів, передбачених ВАТ «Полтавським ГЗК» з нагоди свята. 16 липня за фінансової підтримки народного депутата України Костянтина Жеваго, голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктора Лотоуса з 10.00 години в районі затоки Барбари розпочнуться змагання з веслування на човнах класу «Дракон» на призи FERREXPO. 16 липня з 11.00 годин у міському парку культури та відпочинку відбудеться свято для маленьких містян «Я люблю FERREXPO». Захід передбачає ігри та розваги для дітей та їх батьків, організовані ВАТ «Полтавським ГЗК», ЦДЮТ та ДСОЦ «Горизонт». Усі учасники отримають безкоштовні квитки для відвідування атракціонів міського парку. З 16.00 мешканці Горішніх Плавнів зможуть насолодитися виступами колективів Палацу культури і творчості, відвідавши концертну програму, що відбудеться на літній естраді. З 18.00 муніципальний духовий оркестр запрошує містян на літню естраду на концерт живої музики.

 

12-15 липня організатори святкувань запланували традиційне віншування кращих працівників галузі, першопрохідців, ветеранів праці.

 

У ході засідання оргкомітету розглянули детальний план заходів з підготовки та проведення свята в місті. Секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота дав доручення службам, відповідальним за проведення святкових заходів.