Звернення Горішньоплавнівської міської ради стосовно зростання тарифів на житлово-комунальні послуги

15.07.2016, 14:29

На виконання доручення депутатів Горішньоплавнівської міської ради 15 липня відбулося засідання за участю міського голови Дмитра Бикова і депутатів, голів і представників міських партійних організацій політичних партій – партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» – Сергія Дороти, політичної партії «Опозиційний блок» – Ігоря Школового, політичної партії «Наш край» – Валерія Бучка, політичної партії «Українське об'єднання патріотів – УКРОП» Валентини Сергачової, політичної партії «Партія простих людей Сергія Капліна» Олександра Плескача.

У ході засідання обговорили й погодили проекти звернень до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана і Голови Верховної Ради України Андрія Парубія стосовно кроків на врегулювання ситуації з тарифами на комунальні послуги.

Копії звернень додаються.