Вітання працівникам гірничо-збагачувальних комбінатів

19.07.2016, 09:08

15 липня у великій залі Палацу культури і творчості відбулися урочистості з нагоди Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості, тих, чия професія є сплавом мужності, здатності до нелегкої праці й справжнього мистецтва видобування з надр землі залізної руди.

З вітальними словами до колективів гірничо-збагачувальних комбінатів, зі словами подяки за важку щоденну працю звернувся народний депутат України Костянтин Жеваго. У своєму виступі Костянтин Валентинович підкреслив досягнення підприємств, побажав миру, економічного благополуччя, добра, сімейного тепла, здійснення усіх задумів та реалізації нових проектів.

З вдячністю до працівників багатотисячного трудового колективу за щоденне, щозмінне виконання професійних обов’язків, з подякою до підприємств-суміжників і побажаннями міцного здоров’я, мирного неба, благополуччя, сімейного затишку, підприємствам – розквіту і стабільності звернулися голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус, голова профспілкового комітету Сергій Афонін. На сцені Палацу культури і творчості вручили найкращим працівникам комбінату почесні звання «Найкращий працівник гірничорудної галузі» та грамоти Асоціації «Укррудпром».

Привітати працівників металургійної та гірничодобувної промисловості завітали перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації, депутат  Полтавської обласної ради Андрій Пісоцький і голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький. Почесні гості подякували за важливу справу, яку виконують працівники комбінатів як у межах міста, так і в межах області та країни, побажали стабільності, високої заробітної плати, миру, успіхів.  Голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотос одержав Почесну грамоту Полтавської обласної державної адміністрації за трудові здобутки, значний внесок у підвищення ефективності виробництва, освоєння випуску конкурентоспроможної вітчизняної продукції, високий професіоналізм, якою нагороджено Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат. Почесні гості вручили кращим працівникам гірничо-збагачувальних комбінатів Почесні грамоти Полтавської обласної державної адміністрації, грамоти і подяки Полтавської обласної ради.

Міський голова Дмитро Биков адресував привітання гірникам підприємств групи компаній ФЕРРЕКСПО. Висловив подяку всім колективам виробничих підрозділів, керівникам комбінатів і акціонерам ФЕРРЕКСПО. Підкреслив, що курс, узятий ФЕРРЕКСПО 20 років тому на розвиток і глибоку модернізацію всіх технологічних процесів, на підвищення рівня компетенції й професіоналізму своїх співробітників, довів правильність прийнятих рішень і їх своєчасність. Міський голова наголосив, що робота ФЕРРЕКСПО в умовах світової кризи, стійкість кількісних і, головне, якісних показників виробленої висококласної продукції, що відвантажується в усі куточки світу, свідчить про високий рівень культури виробництва та технічних інновацій.

«Хочу відзначити кілька значних цифр, що стосуються внеску ФЕРРЕКСПО в місто й регіон: 70% іноземних інвестицій області було отримано завдяки роботі ФЕРРЕКСПО в регіоні; 76 тис. грн – це обсяг продажу промислової продукції на одного жителя нашого міста, цей показник у три рази перевищує рівень аналогічного міста Полтави і у 2,5 рази міста Кременчука; середній рівень зарплати в нашому місті один з найвищих у країні. І ці показники дуже яскраво свідчать про те, що внесок ФЕРРЕКСПО в місто й регіон для нас дуже відчутний і значущий. Ще одна така важлива складова для регіону й міста – це діяльність Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату». Сьогодні успішно реалізується багато соціальних програм, спрямованих на підтримку ветеранів, інвалідів, малозахищених сімей, обдарованих дітей, закладів освіти, охорони здоров'я, культури, спорту. І для нас це дуже важливо. Але особливі слова подяки я хочу сьогодні сказати засновникам Благодійного фонду – Костянтину Валентиновичу Жеваго й Віктору Вікторовичу Лотоусу – за ту підтримку, яку вони надають Збройним силам України й конкретно нашим землякам, які несуть бойову службу на Сході України, – наголосив Дмитро Биков. – У цей святковий день хочу побажати всім миру, здоров'я, нових трудових перемог і досягнень, сімейного благополуччя й достатку».

Працівникам гірничо-збагачувальних комбінатів за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості міський голова вручив Почесні грамоти виконкому Горішньоплавнівської міської ради.

Творчі колективи Палацу культури і творчості вітали працівників металургійної та гірничодобувної промисловості яскравими художніми номерами. 

 

Фото Дмитра Купцова