Апаратна нарада

19.07.2016, 10:59

18 липня за головування міського голови Дмитра Бикова відбулася апаратна нарада за участі керівників структурних підрозділів міської ради, виконавчого комітету, бюджетних установ, організацій, закладів, комунальних підприємств.

 

Дмитро Биков зупинився на актуальних суспільно-політичних подіях світового масштабу: про дискусії навколо теми Волинської трагедії, про спробу здійснення воєнного перевороту в Туреччині.

 

Очільник міста поінформував присутніх про результати засідання депутатів Горішньоплавнівської міської ради стосовно кроків щодо врегулювання ситуації з тарифами на комунальні послуги, яке відбулося в малій залі виконкому 15 липня. Депутати міськради на чолі з міським головою висловили занепокоєння підвищенням тарифів на опалення (з 17 грн за кв. м до 33 грн за кв. м). Підготували листи до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Голови Верховної Ради України Андрія Парубія щодо скасування постанови КМУ № 315 від 27.04.2016 про збільшення тарифів на природний газ для комунальних підприємств теплоенергетики. Висловили пропозицію довести до громадян складові тарифу з урахуванням вартості й обсягів газу імпортованого і власного видобутку та передбачити в державному бюджеті кошти на дотацію тарифів на газ для комунальних підприємств теплоенергетики.   

 

Дмитро Биков підвів підсумки соціально-економічного розвитку міста Горішні Плавні. Відзначив позитивну динаміку показників соціально-економічного розвитку: збільшення розміру середньомісячної заробітної плати, інвестицій в основний капітал, обсягу реалізованої промислової продукції в розрахунку на одного мешканця тощо. Місто зберігає лідерські позиції в Полтавській області. Горішні Плавні майже єдине в Полтавській області місто, де за січень-квітень 2016 року спостерігається загальний приріст населення (76 осіб).  Середньомісячна заробітна плата працівників за І квартал 2016 року склала 5810 грн, що на 42,9% більше за середній показник по Полтавській області, на 25,8% вище за середню заробітну плату по Україні. Також згідно з оцінкою результатів діяльності міськвиконкомів міст обласного значення визнано, що в Горішніх Плавнях найнижчий рівень злочинності в регіоні.

 

Дмитро Биков озвучив інформацію про стан оформлення житлових субсидій управлінням праці та соціального захисту населення. Міський голова відзначив, що кількість отримувачів субсидій у 2016 році стрімко зросла. У Горішніх Плавнях 9960 осіб отримують субсидії на житло, з них 5180 призначено в поточному році. Сьогодні на обліку в Єдиній державній базі даних про переміщених осіб перебуває 1042 чоловіки. У готелі «Славутич» перебувають 11 родин. 108 особам з числа переселенців здійснюються соціальні виплати. Повідомив, що на облік до Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги, взято 238 учасників бойових дій, 12 інвалідів війни з числа учасників АТО. На даний час 9 демобілізованих пройшли психологічну реабілітацію, 8 – направлено на санаторно-курортне лікування. У цілому з міського бюджету матеріальну допомогу надано 49 особам на загальну суму 142 тис. грн.

 

Дмитро Биков поінформував про основні події, що відбуваються в місті. На сесії, що відбулася 12 липня, виділено додаткові кошти, щоб закрити нагальні потреби навчальних закладів. У закладах освіти триває активна підготовка ЗОШ і ДНЗ до нового навчального року. У ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ведуться ремонти інженерних мереж системи опалення та службового входу  школи. На тижні розпочнеться капітальний ремонт кабінету робототехніки. Протягом літніх канікул у ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 2 планують відремонтувати дах. У СЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 ім. В.О.Нижниченка закінчуються роботи з облаштування укосів вікон. До початку навчання буде проведено ремонти електромереж на харчоблоці та кімнати для миття посуду. У СЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 та у ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 планують замінити вікна. У ДЮСШ № 2 ведеться ремонт фойє. У ДНЗ «Дюймовочка», «Дзвіночок», «Чебурашка» ремонтують харчоблоки. Проходять ремонти в художній школі (навчальний кабінет) та музичній школі (коридор). За кошти міського бюджету готується проект реконструкції стадіону СЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 та СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ім. Л.І.Бугаєвської.

 

У міську лікарню нещодавно придбали новий сучасний апарат УЗД. У липні заплановано здійснити закупівлю ліжок у палати та медичного обладнання. За кошти міського бюджету в цьому році планують також здійснити капітальний ремонт туалетів і душових кімнат у дитячому та неврологічному відділеннях.

 

Міський голова акцентував увагу начальника управління охорони здоров’я Юрія Ковпака на необхідності прискорення поставок вакцин і сироваток, дав відповідні доручення тримати питання на особистому контролі.

 

Повідомив, що 17 липня у ДСОЦ «Горизонт» розпочалася тематична ІІІ зміна «Феєрверк талантів», у ході якої відпочиватимуть й оздоровлюватимуться 496 дітей. З 30 червня до 22 липня в таборі при ЦДтаЮТ відпочивають та оздоровлюються 63 дитини.        

 

Висловив вдячність організаторам та учасникам святкових заходів, що пройшли в місті 15-16 липня з нагоди Дня металурга. Відзначив успішний виступ команди виконкому та міської ради на змаганнях з веслування на човнах класу «Дракон», які відбулися на воді затоки Барбара 16 липня.

 

Дмитро Биков повідомив приємну новину: «Кількість спортсменів-земляків, які  сьогодні представлятимуть Україну на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро, збільшилася на одного спортсмена. Кандидатура майстра спорту з тріатлону Івана Іванова затверджена на президії Федерації тріатлону України. Наш земляк отримав допуск на участь у Олімпійських іграх».

 

Фото Дмитра Купцова