Техніку комунальних підприємств міста оновлено на 50%

20.07.2016, 14:20

19 липня міський голова Дмитро Биков презентував ЗМІ нову техніку, придбану для потреб комунального господарства міста у 2016 році.

 

«На підприємствах комунального господарства лежить основна задача щодо забезпечення комфортного проживання мешканців. Комунальна техніка морально й фізично застаріла, тому взято курс на її оновлення на більш сучасну та надійну», - прокоментував міський голова.


Тільки за останній рік автопарк комунального господарства міста поповнено: автомобілем спеціалізованим сміттєвозом «ВЛІВ XR7S MZ 4380», котком дорожнім JCB VMT260-120 (КП «СпецЕко»); навантажувачем JCB, екскаватором JCB (КП «ВУВКГ»); 3 тракторами МТЗ-82 «Беларусь» із функцією бульдозера, які можуть чистити внутрішньо квартальні проїзди під час снігопадів (КЖЕП); автомобіль ГАЗ 33023 (КП «Озеленення»). Найближчим часом заплановано придбати екскаватори JCB для КП «ВУВКГ» та КП «СпецЕко», трактор для КП «Озеленення».

У цілому на оновлення техніки буде витрачено близько 14 млн грн коштів з міського бюджету.


Очільник міста зазначив, що на сьогоднішній день задача з оновлення технічного складу комунальних підприємств міста виконана на 50%. І це значне досягнення у сфері житлово-комунального господарства.  

Фото Дмитра Купцова