«Ярмарок вакансій» у центрі зайнятості за участі військового комісара Комсомольського районного військового комісаріату

21.07.2016, 13:08

  У рамках виконання спільного рішення Комсомольської міської ради та Комсомольського районного військового комісаріату від 02.02.2016 року щодо проведення на місцевому рівні спільних (у тому числі рекламних) заходів з відбору кандидатів на військову службу за контрактом у Комсомольському міському центрі зайнятості щовівторка організовується «Ярмарок вакансій» для безробітних громадян чоловічої статі із залученням представників Комсомольського РВК. Проведення даного заходу знаходиться на контролі та за особистої участі військового комісара Комсомольського РВК підполковника Марченка Едуарда Михайловича.

 

  12 та 19 липня 2016 року відбулися чергові вищезазначені групові заходи, на яких Едуард Михайлович докладно обґрунтував присутнім необхідність переведення Збройних сил України на комплектування за контрактом, довів вимоги до прийняття на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу, строки служби, порядок відбору, пільги та гарантії для військовослужбовців та членів їх сімей, грошове забезпечення тощо.

 

  Усі учасники отримали друковані рекламно-агітаційні матеріали – брошури, буклети та листівки. Загалом захід пройшов у позитивній атмосфері та в рамках активного діалогу.