ХІІ Всеукраїнський юнацький турнір з тенісу FERREXPO OPEN TENNIS CUP

22.07.2016, 16:13

На відкритих тенісних кортах міста 22 липня відбулося відкриття ХІІ Всеукраїнського юнацького турніру з тенісу FERREXPO OPEN TENNIS CUP, присвяченого Дню працівників металургійної та гірничодобувної галузі. Турнір проходитиме з 22 по 24 липня, і участь у ньому візьме близько 50 спортсменів із Києва, Дніпра, Полтави, Кременчука й нашого міста.

Організатори турніру – Комсомольська міська федерація тенісу та ДЮСШ №1. Генеральні спонсори змагань – Благодійний фонд «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» і підприємства компанії FERREXPO за підтримки народного депутата України Костянтина Жеваго.

В урочистому відкритті турніру взяли участь почесні гості: міський голова Дмитро Биков, голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус, начальник управління проектів та організаційного розвитку ВАТ «Полтавський ГЗК» Сергій Бивалін, директор ДЮСШ №1 Віктор Чирочка.

Вітаючи учасників Всеукраїнського юнацького турніру з тенісу, голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус зазначив, що, за повір’ям, якщо дощ в дорогу або на початок змагань, то обов’язково буде удача. Підкреслив, що компанія FERREXPO завжди підтримувала масові види спорту і не тільки в нашому місті, а й за його межами. Усім учасникам змагань Віктор Лотоус побажав спортивного азарту, спортивного настрою, а перемогу нехай здобуде найсильніший.

Міський голова Дмитро Биков наголосив, що видовищний і динамічний вид спорту добре розвивається в нашому місті. У нас є свої великі досягнення, спортивні традиції і своя тенісна школа. Висловив слова подяки компанії FERREXPO і особисто народному депутату Костянтину Жеваго за вагомий влад у розвиток спорту в місті. Зазначив, що сьогодні можна говорити про високий ступінь готовності нового спортивного комплексу із закритими тенісними кортами, який дасть новий поштовх у розвитку тенісу в місті. Побажав нових перемог, відкриття нових спортивних талантів, щоб учасники турніру проявили характер, бо без характеру спорту не буває.

Майстер спорту України, дванадцятикратний чемпіон України, багаторазовий переможець міжнародних турнірів Антон Хижкін і багаторазова призерка чемпіонатів України, кандидат в майстри спорту Єлизавета Великородна провели показові виступи з тенісного фрістайлу.

Побажаймо вдалих стартів спортсменам на тенісних кортах нашого міста!