У місті ведуться роботи з капітального будівництва

25.07.2016, 09:36

Міський голова Дмитро Биков прокоментував результат роботи підрядної організації, яка закінчила реконструкцію мереж дощової каналізації по вулиці Горького у мікрорайоні Піддубне.

 

Проект реалізовано за кошти міського бюджету (1,3 млн грн). Загальна довжина магістральної мережі дощової каналізації склала 568 м, її пропускна здатність – 48л/с. Міський голова повідомив, що мешканці мікрорайону приватної забудови неодноразово скаржилися на застій води на поверхні, підтоплення навколишніх ділянок після інтенсивних дощів. Було вирішено провести нову зливову каналізацію, яка ефективно збиратиме опади від перехрестя вулиць Дніпровської-Горького до адміністративної будівлі ОСН «Тріада-21». Проект успішно реалізовано. Управління з інвестицій та капітального будівництва очікує на отримання декларації від ДБК про введення об’єкта в експлуатацію, після чого його буде передано на баланс КП «СпецЕко».

 

Дмитро Биков також зазначив, що за кошти міського бюджету цьогоріч також реалізовано проекти з освітлення мікрорайонів Піддубне, Низи (3,5 млн грн). Проект «Реконструкція системи водопостачання мікрорайону Золотнишине» відібрано Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України для реалізації за кошти Державного фонду регіонального розвитку. Вартість реалізації проекту становить близько 10 млн грн, з них 8,8 млн грн – кошти Державного фонду регіонального розвитку. У планах розпочати будівництво системи централізованого водопостачання в мікрорайоні Низи. У 2016 році з міського бюджету виділили 1 млн грн на облаштування 300 м дороги твердим покриттям по вулиці Лиманній.