Відбулося засідання виконавчого комітету

27.07.2016, 09:02

Засідання виконавчого комітету 26 липня за головування міського голови Дмитра Бикова розпочалося із вручення закордонних паспортів дітям з особливими потребами для поїздки до німецького міста Штоках на запрошення бургомістра пана Штольца та керівника проекту «Соціальна реабілітація дітей-інвалідів з України в Німеччині» пані Оксани Гогенштайн. Зі словами подяки до міського голови звернулася Наталія Яковлева за підтримку дітей, за надану можливість відпочити в ДСОЦ «Горизонт», за сприяння в реалізації програми реабілітації. Дмитро Биков вручив дітям –  Сергію Гайдашу, Катерині Крамаренко, Максиму Рубану, Дар`ї Салімон, Даніілу Чорнозьомову, Євгенію Яковлеву – паспорти й вишиванки, презентовані депутатом міської ради, благодійником Олександром Штейкою.

У ході роботи члени виконавчого комітету опрацювали ряд важливих питань гуманітарного та соціального напрямків. Завідувач сектору роботи зі зверненнями громадян Лариса Матієнко доповіла про стан роботи зі зверненнями громадян за підсумками І півріччя 2016 року порівняно з І півріччям 2015 року на виконання рішення виконкому № 36 від 23.02.2016р. Опрацювали та погодили проекти рішень, підготовлені службою у справах дітей, управлінням праці і соціального захисту населення.

Начальник служби у справах дітей Лариса Василенко прозвітувала про роботу щодо соціально-правового захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у м. Горішні Плавні станом на 01.07.2016 року.

Заступник директора ПАТ «Рижівськитй гранітний кар’єр» Володимир Кушко доповів про погашення зарплатних боргів на підприємстві. ПАТ «Рижівськитй гранітний кар’єр» станом на 01.07.2016р. мав заборгованість 760,3 тис.грн. У зв’язку із укладанням угод на продаж своєї продукції на кінець місяця планується знизити заборгованість до 635 тис. грн, а до кінця ІІІ кварталу 2016 року погасити зарплатні борги.

Розглянули питання житлово-комунального господарства: про ліміти споживання енергоносіїв професійно-технічним закладам освіти м.Горішні Плавні на 2016 рік, погодили зміни у маршрут загального користування, що здійснює перевезення у режимі маршрутного таксі №155т «Південний – сади «Урожай».

У розділі питань економічного розвитку, майнових та природних ресурсів, архітектури та містобудування заслухали директора КЖРЕП № 1 Сергія Хряпу про результати фінансово-господарської діяльності комунального житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства № 1 за 2015 рік та за І квартал 2016 року; директора КП «Міськсвітло» Василя Михайлика про результати фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Міськсвітло» Комсомольської міської ради за 2015 рік та за І квартал 2016 року; директора КП «СПРПП «Вічність» Ольгу Козлову про результати фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Спеціалізоване підприємство ритуальних та похоронних послуг «Вічність» за 2015 рік та за І квартал 2016 року.

Погодили рішення про безоплатну передачу нежитлових приміщень на баланс ДЮСШ №1 по вул.Гірників, 17 та просп.Героїв Дніпра, 30 (шаховий клуб і відділення велоспорту).

Затвердили список дітей перших двох років життя із малозабезпечених сімей для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування на 2016 рік.

Розглянули питання житлового відділу.

Призначили замовником СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім.В.О.Нижниченка з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу по об’єкту «Капітальний ремонт кімнат для миття посуду та видачі продуктів харчування їдальні СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім.В.О.Нижниченка»; управління по інвестиціях та будівництву Горішньоплавнівської міської ради по об’єктах «Реконструкція спортивного майданчика СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської м.Горішні Плавні Полтавської області» та «Нове будівництво мережі зливової каналізації вул.Соборна м.Горішні Плавні Полтавської області».

Погодили зміни у додаток до рішення виконкому Комсомольської міської ради від 25.02.2014 р. № 75 «Про уповноваження посадових осіб складати протоколи про адміністративні правопорушення», яким надали повноваження посадовим особам КП «Озеленення» Горішньоплавнівської міської ради та КП «СпецЕко» Горішньоплавнівської міської ради складати протоколи про адміністративні правопорушення.