По-сучасному на старому місці

1.08.2016, 09:38

29 липня відбулася виїзна нарада за участю міського голови Дмитра Бикова і директора департаменту житлово-комунального господарства Петра Василюка до міського парку культури і відпочинку, де оглянули роботи з впорядкування колишнього танцювального майданчика.

Територія майданчика довгі роки знаходилася згідно з договором оренди у приватного підприємця. Міська влада розірвала цей договір, були судові розгляди, і зараз ця територія належить місту.

У ході робіт з облаштування майданчика було знято старий паркан, пофарбовано сцену, проведено поточний ремонт, встановлено нові лавочки, енергозберігаючі LED-світильники, висаджено квіти. Але не встигли дозакупити урни для сміття, бо, на жаль, по місту дуже багато зламаних, через що вільних немає. Найближчим часом урни будуть закуплені і встановлені біля лавочок.

Ці роботи виконувалися в рамках поточного утримання міста. Усе зроблено по-сучасному, хоча на старому місці.

«Маємо надію, що цей оновлений майданчик стане улюбленим місцем відпочинку мешканців міста. Буде зручним для проведення культурно-масових заходів для молоді і зрілих містян, – наголосив міський голова. – У планах – обладнати найближчим часом зону Wi-Fi для молоді і підвести радіо».