Робочий візит у ДСОЦ «Горизонт»

1.08.2016, 14:50

29 липня відбувся робочий візит начальника управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації Олександра Буцького у Комунальне підприємство «Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт».

У ході відвідин ДСОЦ «Горизонт» Олександр Буцький ознайомився роботою центру, оглянув територію, корпуси, спортивні майданчики.

Заступник міського голови Надія Угнічева й директор ДСОЦ «Горизонт» Наталія Мартинович розповіли про діяльність центру, використання енергозберігаючих технологій, про кошти, вкладені в модернізацію та реконструкцію оздоровчого закладу міською владою і Благодійним фондом «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату», засновниками якого є народний депутат України Костянтин Жеваго і голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус, про хід оздоровчої кампанії у 2016 році.

Начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації Олександр Буцький відмітив добре налагоджену роботу виконкому Горішньоплавнівської міської ради з використання механізму часткової оплати вартості путівок до оздоровчих таборів області, умови у ДСОЦ «Горизонт», створені для відпочинку та оздоровлення дітей, тісну злагоджену співпрацю міської влади з Благодійним фондом, яка забезпечує високий рівень організації літнього оздоровлення в центрі.

У рамках візиту Олександр Буцький і Надія Угнічева взяли участь у проведенні Олімпійського дня, приуроченого участі наших спортсменів – Дмитра Янчука, Павла Алтухова, Івана Іванова –  в Олімпійських іграх 2016 року.