Ремонтні роботи у ДНЗ тривають

4.08.2016, 09:24

Цьогоріч у місті відбувається велика кількість робіт з реконструкції, капітальних ремонтів, будівництва в усіх сферах міського господарства. На підготовку навчальних закладів нашого міста із міського бюджету виділено близько 6 млн грн.

Днями міський голова побував з робочим візитом у ДНЗ «Горобинка» і «Чебурашка», де проінспектував хід і результати робіт з підготовки дитячих садочків до нового навчального року.

У ДНЗ «Горобинка» виконуються роботи з реконструкції системи опалення за рахунок коштів Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату». Першу частину проекту завершено в минулому році, і в 2016 році роботи завершуються. Із міського бюджету виділено 413,6 тис. грн на капітальний ремонт санвузлів ДНЗ, де повністю буде замінено сантехніку, трубопроводи, кахель.

Завідувач ДНЗ «Горобинка» Світлана Кулініч розповіла, що підрядна організація сумлінно ставиться до виконання робіт, тому до 01 вересня у планах закінчити ремонт системи опалення і чотирьох санвузлів.

Як зазначив міський голова Дмитро Биков, крім покращення санітарно-побутових умов і загального внутрішнього клімату ДНЗ, ми чекаємо близько 20-25% економії з теплоносія й оплати послуг за теплову енергію в цьому ДНЗ. Також міський голова висловив слова подяки народному депутату України Костянтину Жеваго за системну дієву допомогу навчальним закладам міста.

У ДНЗ «Чебурашка» за останні роки коштом Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату», близько 3 млн грн, було замінено повністю вікна на енергозберігаючі склопакети й виконане повне фасадне утеплення. У цьому році з міського бюджету виділено 295 тис. грн на капітальний ремонт харчоблоку садочка.

Міський голова оглянув харчоблок ДНЗ «Чебурашка», де виконана заміна мереж, підлога облицьована новим кахелем, закуплене кухонне обладнання. Завідувач ДНЗ Вікторія Сапачова розповіла про хід ремонтних робіт. Дмитро Биков зазначив, що сьогодні харчоблок відповідає сучасним вимогам, побажав плідної роботи колективу.