Візит до загальноосвітньої школи №6

5.08.2016, 08:18

Міський голова Дмитро Биков відвідав ряд установ сфери освіти і охорони здоров'я, а також комунальне підприємство «СпецЕко». Градоначальник ознайомився з ходом проведення реконструкцій та капітальних ремонтів в дитячих садах «Горобинка» та «Чебурашка», загальноосвітній школі № 6 і в поліклініці «Медичний центр первинної медико-санітарної допомоги», спрямованих на енергозбереження, поліпшення санітарно-побутових умов і естетичного комфорту. Зокрема, його цікавило якість використовуваних матеріалів, добротність і обсяги виконаних робіт підрядниками, а також терміни реалізації планових завдань.

На ремонти у загальноосвітній школі №6, одній з найбільших у місті, у цьому році виділили з міського бюджету понад 1,2 млн грн. У першу чергу – це реалізація енергозберігаючого проекту із заміни старих вікон на енергозберігаючі металопластикові склопакети. За програмою Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» за останні п'ять років замінили всі вікна в 9 дитсадках і в поточному році закінчується процес заміни вікон у всіх школах, зокрема в №4 і №6. Необхідно було замінити 50% і 80% вікон відповідно. У 2016 році виділено кошти з міського бюджету і, таким чином, разом з Благодійним фондом завершується реалізація п’ятирічної програми із заміни вікон у всіх дошкільних навчальних закладах та школах.

У 2015 році у ЗОШ №6 за рахунок коштів міського бюджету (100 тис. грн) були утеплені окремі зовнішні стіни будівлі базальтовою плитою товщиною 100 мм. У цьому році з бюджету міста виділено 300 тис. грн на облаштування класів спеціальної педагогічної корекції учнів і ремонт санвузлів.

«За останні роки завдяки Благодійному фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» дуже багато зроблено в установах освіти. Спасибі народному депутату України Костянтину Жеваго й голові правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктору Лотоус за системну багатомільйонну допомогу, партнерство, яке допомагає місту розвиватися і впевнено дивитися в майбутнє», – наголосив міський голова Дмитро Биков.