У місті розгорнули широку агітацію контрактної служби у Збройних силах України

5.08.2016, 09:55

04 серпня міський голова Дмитро Биков, секретар Горішньоплавнівської міської ради, голова міської призовної комісії Сергій Дорота відвідали мобільний вербувальний пункт для громадян, які бажають пройти військову службу за контрактом в Збройних силах України.

Мобільний пункт організовано за підтримки органу місцевого самоврядування Комсомольським районним військовим комісаріатом. Намет з агітаційними матеріалами розгорнуто в центрі Горішніх Плавнів – на площі біля центрального магазину «АТБ» по вулиці Героїв Дніпра, 37-А.

Міський голова Дмитро Биков зазначив, що сьогодні одне з найважливіших завдань в Україні є формування професійної та дієвої армії. Запропонована державою форма – служба за контрактом має ряд переваг, дозволить виховати фахівців своєї справи, надійних захисників Вітчизни. Очільник міста також зазначив, що незабаром у місті буде розгорнуто роботу ще двох таких мобільних вербувальних пунктів. Запросив громадян, яких зацікавила військова служба за контрактом, звертатися за додатковими роз’ясненнями у щойно відкриті міські мобільні вербувальні пункти.

Військовий комісар Комсомольського районного військового комісаріату, підполковник Едуард Марченко розповів представникам ЗМІ про вимоги до прийняття на військову службу за контрактом, порядок відбору кандидатів. Зупинився на пільгах та гарантіях для військовослужбовців за контрактом. Подякував міській владі за надійну підтримку.