У Горішньоплавнівській міській раді встановлено електронну систему голосування

8.08.2016, 10:02

Днями у великій залі Горішньоплавнівської міської ради завершили встановлення електронної системи голосування для депутатів.

 

Міський голова Дмитро Биков зазначив, що на початку 2016 року набули чинності зміни до закону про місцеве самоврядування, відповідно до якого міські ради зобов’язані ухвалювати рішення виключно у форматі поіменного голосування. На виконання закону проведено велику роботу в напрямку пошуку оптимальної системи, яка дозволить автоматизувати процес фіксації результатів поіменних голосувань на засіданнях сесій. Депутати міської ради виділили 700 тис. грн для вирішення даного питання. За результатами проведеного тендеру перевагу надали вінницькій компанії, яка запропонувала якісний продукт за найменшу ціну. Вартість проекту було знижено до 400 тис. грн. Встановлено систему електронного голосування «РАДА-В». Депутати Горішньоплавнівської міської ради відтепер будуть голосувати виключно за допомогою відповідного пристрою та персональної електронної картки. 

 

Дмитро Биков відзначив, що територіальна громада Горішніх Плавнів отримає якісну й сучасну автоматизовану систему голосування, яка дозволить значно підвищити рівень відкритості та прозорості органів місцевого самоврядування та відповідальності депутатів перед виборцями.