У ДСОЦ «Горизонт» відбулися урочистості з нагоди закриття ІІІ табірної зміни

8.08.2016, 16:17

06 серпня в другій половині дня у місті дитячих посмішок дитячому спортивно-оздоровчому центрі «Горизонт» відбулися урочистості з нагоди закриття ІІІ табірної зміни.


Горизонтівців зі святом привітали почесні гості: заступник міського голови Надія Угнічева та голова профспілкового комітету ПрАТ «Полтавський ГЗК» Сергій Афонін, директор центру Наталія Мартинович.

 

За традицією в ході свята було відзначено найкращих та найактивніших дітей грамотами. Присутні насолодилися чудовою концертною програмою, підготовленою спільними зусиллями дітей, вожатих і педагогів. Яскравими та незабутніми спогадами також залишаться у пам’яті відпочиваючих зворушлива програма «Від усієї душі» біля прощального вогнища та дискотека. Діти й дорослі обмінялись теплими спогадами, пам’ятними сувенірами на згаду про чудове літо у ДСОЦ. По завершенню табірної зміни, зміцнілими, загартованими та сповненими нових вражень, діти повернулися додому. Вони ще довго пам’ятатимуть чудово проведені канікули та з нетерпінням чекатимуть наступного літа, аби знову приїхати у ДСОЦ «Горизонт».

 

08 серпня дитячий спортивно-оздоровчий центр гостинно відкрив двері для відпочиваючих ІV табірної зміни сезону 2016. Приголомшливий, цікавий, змістовний відпочинок школярів у «Горизонті» продовжується!