Оновлення бази дитячої художньої школи

10.08.2016, 08:08

Міський голова Дмитро Биков відвідав ПСМНЗ «Дитяча художня школа».  З метою впровадження комп’ютерних технологій у процес навчання образотворчому мистецтву учнів  установі естетичного виховання виділили з міського бюджету близько 200 тис. грн.


Кошти використовуються для придбання комп’ютерів, на ремонт кабінету комп’ютерної графіки й дизайну та облаштування навчального кабінету для занять з використанням планшетний комп’ютерів.


Основне завдання планшетного комп’ютера – наблизити роботу на ньому до малювання наживо. Малювати в графічному редакторі можна максимально близько до того, як це відбувається в реальному житті. Мишкою домогтися такого практично неможливо.


«Новий формат художньої освіти буде для наших вихованців більш затребуваним у професійному плані. Зараз недостатньо малювати добре, необхідно володіти цифровими технологіями, які дозволять дітям після закінчення художньої школи продовжити свою освіту з цього напрямку. Бути досить компетентним, професійним у всьому, що стосується дизайну, створення картин, дизайнерських програм, що завжди затребувано й актуально. Уміння працювати з цифровими носіями, редакторами для сучасного художника дуже важливо», – зазначив Дмитро Биков.


Нещодавно за кошти міського бюджету школа придбала сучасний кольоровий принтер, який дозволяє сканувати картини кращих художників, випускників.