УКРГАЗБАНК пропонує кредитування ОСББ на умовах співфінансування з міського бюджету

10.08.2016, 12:37

09 серпня у великій залі Горішньоплавнівської міської ради ПАТ АБ «УКРГАЗБАНК» презентував програму кредитування ОСББ для придбання техніки виробництва Республіки Білорусь на умовах співфінансування з міського бюджету.

 

У заході взяли участь перший заступник міського голови Олександр Чуприна, директор ДЖКГ Петро Василюк, працівники ДЖКГ, керівник ПП СРБУ «Комсомольськліфт» Леонід Косенко, комерційний директор ВАТ НПП «Магнус» Олексій Мєндєлєєв, голови правління ОСББ міста, начальник відділу організації продажів малого, середнього бізнесу Полтавської обласної дирекції АБ «УКРГАЗБАНК» Анастасія Мішутіна, начальник Відділення №330/16 Полтавської ОД АБ «УКРГАЗБАНК» Олена Смоляна, ЗМІ.

 

Перший заступник міського голови Олександр Чуприна зазначив, що на сьогоднішній день державний банк АБ «Укргазбанк» у рамках договору з урядом Республіки Білорусь (РБ) пропонує унікальні програми для кредитування бізнесу з придбання нового обладнання, техніки для комунального господарства, транспортних засобів, які виробляються в Білорусії й реалізуються на території України. «Міська влада розглянула цю програму і вважає, що умови кредитування досить вигідні, зокрема процентна ставка по кредиту порівняно невисока. Устаткування з Білорусії зарекомендувало себе як якісне і конкурентоспроможне за ціною. Тому ми зацікавлені в участі ОСББ та комунальних підприємств нашого міста в цій програмі», - підкреслив Олександр Чуприна.

 

Начальник відділу організації продажів малого, середнього бізнесу Полтавської обласної дирекції АБ «УКРГАЗБАНК» Анастасія Мішутіна повідомила, що досвід банку на ринку України складає 23 роки, 95% акцій банку належить державі (Міністерству фінансів України). У ПАТ АБ «УКРГАЗБАНК» uaA+(стабільний) кредитний рейтинг. Відзначила, що УКРГАЗБАНК - перший банк в Україні, який почав кредитувати ОСББ. Анастасія Мішутіна презентувала співвласникам багатоквартирних будинків програму кредитування ОСББ на придбання нових ліфтів виробництва ВАТ «Могильовліфтмаш». У ході презентації було наведено орієнтовний розрахунок щомісячного платежу по тілу кредита для мешканців будинків, в яких створено та функціонує ОСББ. Нагадала умови кредитування банком ОСББ згідно з Державною програмою енергозбереження в житловому секторі. Було підкреслено, що 40-70% від суми кредиту, наданого на придбання енергоефективних матеріалів та обладнання, повертається.

 

Директор департаменту ЖКГ Петро Василюк наголосив, що зараз для ОСББ питання утримання багатоквартирного будинку, впровадження в ньому заходів щодо енергозбереження, термомодернізації вкрай важливі. І тільки від спільного рішення співвласників залежить наскільки комфортними та безпечними будуть умови перебування в будинку. Міська влада готова допомогти ОСББ м. Горішні Плавні з погашенням кредиту для придбання нового ліфту на умовах співфінансування. У разі оформлення ОСББ такого кредиту міський бюджет бере на себе зобов’язання взяти участь у погашенні кредиту.

 

Леонід Косенко та Олексій Мєндєлєєв надали роз`яснення щодо технічних характеристик нових ліфтів. Акцентували увагу на економічних перевагах, які отримають ОСББ у разі їх заміни: зменшення оплати за спожиту електроенергію на 20%, зменшення середньомісячної вартості послуги за технічне обслуговування ліфту від 30% до 50%.

 

Перший заступник міського голови Олександр Чуприна звернувся до голів правління ОСББ з проханням ретельно опрацювати та проаналізувати отриману інформацію ПАТ АБ «УКРГАЗБАНК».