У місті Горішні Плавні розпочала роботу комплексна перевірка стану цивільного захисту

10.08.2016, 12:44

09 серпня 2016 року в місті Горішні Плавні розпочала роботу комплексна перевірка стану реалізації заходів державної політики у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, цивільного захисту, стану і організації роботи з питань пожежної та техногенної безпеки, готовності органів управління та сил реагування до дій при загрозі та виникнення надзвичайних ситуацій.

 

До складу комісії було залучено представників управління з питань цивільного захисту Полтавської облдержадміністрації, представників Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області, представників територіальних підрозділів центральних і місцевих органів виконавчої влади. Роботу комісії очолив заступник голови комісії, начальник відділу техногенної безпеки Управління державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Гришанін.

 

Міський голова Дмитро Биков провів спільне засідання за участю членів комісії з перевірки та керівників спеціалізованих служб цивільного захисту міста, підприємств, установ і організацій. На заході були присутні перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступник міського голови Юрій Муха, члени міських комісій з питань ТЕБ і НС та евакуації, фахівці відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці на чолі з начальником відділу Нелею Карпець. У ході засідання заслухали заступника голови комісії, начальника відділу техногенної безпеки Управління державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимира Гришаніна про хід роботи комісії. Очільник міста привітав членів комісії у м. Горішні Плавні, побажав усім плідної роботи.

 

Протягом першого дня перевірено плануючі документи з питань цивільного захисту органів управління, міських комісій з питань ТЕБ і НС та евакуації; роботу системи оповіщення у Горішніх Плавнях із вмиканням електричних сирен та служб оповіщення та зв’язку; стан медичного захисту населення у разі виникнення надзвичайної ситуації. Перевіряючі відвідали відділ освіти міськради, де ознайомилися із результатами навчання учнівської молоді способам захисту в разі виникнення надзвичайної ситуації, перевірили стан планування заходів цивільного захисту.

 

За результатами першого дня перевірки на рівні міського голови, секретаря Горішньоплавнівської міської ради підведено підсумки.