Засідання постійних комісій

10.08.2016, 13:49

Депутати Горішньоплавнівської міської ради опрацювали проекти рішень, підготовлені структурними підрозділами міськради та виконкому на чергову сесію.

 

03 серпня у малій залі міськради пройшло засідання постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації. За участі керівників КЖЕПів розглянули ряд важливих майнових питань, у тому числі питання передачі багатоквартирного будинку № 89 по проспекту Героїв Дніпра та майна на баланс ОСББ «Добробуд-89», багатоквартирного будинку № 9 по вул. Добровольського та майна на баланс ОСББ «Добровольського 9». Вивчили питання, що стосуються затвердження розмірів статутних капіталів та нових редакцій статутів ряду підприємств комунальної власності.

 

04 серпня над профільними питаннями працювала постійна комісія з питань освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я, законності та правопорядку. У ході засідання було розглянуто 25 проектів рішень. Серед них:

1. Про затвердження Положення про порядок розгляду електронних петицій, адресованих Горішньоплавнівській міській раді Полтавської області.

2. Про Горішньоплавнівську міську ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області.

3. Про надання дозволу СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 на укладення договору оренди житлового приміщення.

4. Про внесення змін до Програми соціально-правового захисту дітей на 2011-2016 роки.

5. Про оптимізацію і затвердження загальної структури виконавчих органів міської ради та їх чисельності.

У ході засідання депутати міської ради також опрацювали низку питань щодо перейменування закладів освіти та соціального захисту, затвердження їх статутів у новій редакції. Розглянули лист Департаменту освіти і науки ОДА щодо реорганізації професійно-технічних навчальних закладів міста Горішні Плавні. Заслухали інформацію про хід виконання міської Комплексної програми профілактики злочинності та правопорушень на 2016 – 2020 роки.

 

Засідання постійної комісії з питань архітектури, будівництва та земельних ресурсів відбулося за головування очільника комісії Артема Гаврилюка 08 серпня. Члени комісії працювали над питаннями поновлення прав користування земельними ділянками, проектами рішень, підготовленими фахівцями управління архітектури і містобудування. Усього у ході засідання розглянуто 67 проектів рішень. Питання винесено на розгляд депутатів на пленарне засідання, що заплановане на 16 серпня.

 

09 серпня під головуванням очільника постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики Дмитра Вінівітіна пройшло чергове засідання комісії. На порядку денному було 14 питань, основі з них:

1. Про внесення змін до показників міського бюджету на 2016 рік.

2. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І півріччя 2016 року.

3. Про затвердження Програми управління боргом міського бюджету м.Горішні Плавні на 2016 рік.

4. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств та здійснення внесків до їх статутних капіталів на 2016 рік.

5. Про внесення змін до «Програми будівництва та реконструкції об’єктів комунальної власності міста Комсомольська на 2016 рік».

6. Про внесення змін до Програми соціально-правового захисту дітей на 2011-2016 роки.

7. Про оптимізацію й затвердження загальної структури виконавчих органів міської ради та їх чисельності.

Члени комісії розглянули лист про виділення відділу фізичної культури та спорту додаткових коштів у сумі 56 тис. грн для придбання стартових колес Івану Іванову для участі в Олімпійських Іграх та чемпіонаті світу з триатлону 2016 року.

 

У вівторок також відбулося засідання постійної комісії з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та екології. У ході роботи члени комісії також розглянули питання, які стосуються змін до програм житлово-комунального господарства міста.