Підведено підсумки комплексної перевірки в місті Горішні Плавні

12.08.2016, 15:36

12 серпня на чолі з міським головою Дмитром Биковим пройшло засідання, у ході якого підведено підсумки комплексної перевірки стану реалізації заходів державної політики у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, цивільного захисту, стану і організації роботи з питань пожежної та техногенної безпеки, готовності органів управління та сил реагування до дій при загрозі та виникнення надзвичайних ситуацій у місті Горішні Плавні, що відбулася 09-12 серпня.

  

Заслухали доповідь голови комісії, начальника відділу техногенної безпеки Управління державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимира Гришаніна про результати перевірки та оцінку дій органів місцевого самоврядування, спеціалізованих служб цивільного захисту. Володимир Гришанін позитивно відзначив дії управління охорони здоров’я міської ради, підстанції міської екстреної медичної допомоги № 2 Кременчуцької станції екстреної медичної допомоги та катастроф, міської філії ПАТ «Полтаваобленерго». За результатами перевірки комісією складено відповідний акт та запропоновано додатково виконати ряд заходів з усунення зауважень.

 

Очільник міста провів нараду за результатами перевірки, дав відповідні доручення, що стосуються покращення стану цивільного захисту та організації роботи у разі виникнення надзвичайних ситуацій.