Місто готується до нового опалювального сезону

15.08.2016, 16:39

12 серпня в рамках підготовки до нового опалювального сезону відбулася робоча виїзна нарада міського голови Дмитра Бикова, директора КВП «Теплоенерго» м. Горішні Плавні» Миколи Лихожона на ЦТП мікрорайону №15.

 

Очільник міста оглянув нові склади деревини, змонтовані нещодавно з метою зберігання запасів сировини. На території котельні силами підприємства зведено 2 склади, об’ємом 160 м куб. та 250 м куб. Сьогоднішній запас дерева може забезпечити роботу твердопаливного котла на 1 місяць. КВП «Теплоенерго» м. Горішні Плавні» укладено угоду з Салівським лісництвом на постачання деревини. Міський голова Дмитро Биков повідомив, що для зберігання запасів деревини на зиму є реальна потреба в монтажі ще 1 складу з можливістю зберігання сировини відповідно до критеріїв, які забезпечать ефективну роботу твердопаливного котла. Від якості паливного матеріалу залежить продуктивність котельні, якість теплової енергії та строк роботи обладнання. На ЦТП мікрорайону №15 не використовують шпали в якості сировини, це може сильно нашкодити роботі одладнання. ЗМІ, що були присутні у ході наради, не виявили на території котельні жодної шпали.

 

На котельні для потреб гарячого водопостачання 15-го мікрорайону   встановлено 2 водогрійні котли, один з яких працює на сипучому паливі (щепі), а другий - на твердому паливі (дровах). У теплу пору року котли забезпечують підігрів гарячої води, у холодну - також працюють над виробництвом теплової енергії. Під час опалювального періоду їх потужності не вистачає і тоді до роботи підключають новий сучасний газовий котел «Вісман», встановлений 3 роки тому за сприяння ПрАТ «Полтавський ГЗК», ТОВ «Єристівський ГЗК». Потужність котла складає 7 МВт. Котельню обладнано з урахуванням будівництва нового житла.

 

Дмитро Биков наголосив, що реконструкція котельні, впровадження енергозберігаючих технологій  принесли значну користь підприємству і місту.