Роботи з облаштування нової тротуарної доріжки по вул. Портовій продовжуються

16.08.2016, 09:17

15 серпня міський голова Дмитро Биков перевірив стан виконання підрядною організацією робіт з облаштування нової тротуарної доріжки по вул. Портовій.

Тротуар буде прокладено вздовж вулиці Портової до вантажного порту ПрАТ «Полтавський ГЗК». Його довжина складе близько 1 км, ширина – від 3,75 м до 1,5 м. Наразі виконано більше ніж 30% робіт. Підрядники обіцяють, за умови сприятливих погодних умов, завершити роботи до 01 жовтня. Тротуар на вулиці Портовій був відсутній, а цим шляхом щоденно йде велика кількість містян на роботу й з роботи. Доріжка покликана забезпечити комфортне пересування та безпеку руху містян, працівників та відвідувачів підприємств, розташованих поблизу. З міського бюджету на реалізацію проекту виділено 896 тис. грн.

 

Дмитро Биков оглянув стан реалізації будівництва, висловив ряд зауважень щодо якості виконання робіт, звернувся до підрядників з проханням усунути недоліки. Очільник міста зазначив: «Сподіваюсь, що нова пішохідна доріжка буде довго й добре служити містянам, забезпечить їм безпеку пересування та задоволення від пішої прогулянки». До міського голови підійшли поспілкуватися діти, які проживають у навколишніх будинках. На запитання про доцільність облаштуванні пішохідної доріжки вони серйозно зазначили, що у вільний від навчання час новий тротуар буде чудовим місцем для катання на роликах, самокатах та велосипедах.