Конкурс на посаду керівників комунальних закладів культури

16.08.2016, 16:34

На виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» від 28 січня 2016 року № 955-VІІІ Горішньоплавнівська міська рада Полтавської області оприлюднює документи громадян, які виявили бажання взяти участь у конкурсі на посаду керівників комунальних закладів культури, для ознайомлення та обговорення.

 Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну адресу відділу економічного аналізу та контролю департаменту економічного розвитку та ресурсів виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області econom7@hp-rada.gov.ua. Всі пропозиції та зауваження будуть передані до відповідних конкурсних комісій.

Додатково повідомляємо, що до участі у конкурсному доборі на посаду директора Комсомольського історико-краєзнавчого музею були подані документи від Безсмольної Марини Гайратівни та Гусарової Валентини Володимирівни.

До участі у конкурсному доборі на посаду директора комунального закладу «Централізована бібліотечна система Комсомольської міської ради Полтавської області» були подані документи від Дудко Олени Володимирівни та Шляхової Марини Вікторівни.


Документи Безсмольної М.Г.  Завантажити

Документи Гусарової В.В.       Завантажити

Документи Дудко О.В.            Завантажити

Документи Шляхової М.В.      Завантажити