Тренінг для ОСББ

17.08.2016, 10:41

15 серпня за участі першого заступника міського голови Олександра Чуприни в малій залі Горішньоплавнівської міської ради відбувся тренінг для ОСББ, учасників проекту Євросоюзу та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - III» з питань підготовки конкурсної документації для участі в тендері на вибір підрядника для виконання робіт на об'єктах ОСББ.

У вступному слові перший заступник міського голови Олександр Чуприна побажав учасникам тренінгу плідної роботи. Зазначив, що ОСББ пройдено довгий та тернистий шлях, але є і результати. «Сподіваюсь, що подальша робота буде проходити більш злагоджено, і ті цілі, які ми поставили на початку шляху, будуть досягнуті», - підкреслив Олександр Чуприна.

У ході роботи учасники тренінгу обговорили перелік тендерної документації, розглянули вимоги до її підготовки.

Тренінг провела координатор Полтавського обласного ресурсного центру з реалізації проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду- III» Віталіна Старчик. Проектом ЄС/ПРООН відібрано заявки ОСББ «Добровольського 77», ОСББ «Дніпряночка 80» і ОСББ «Рубін 18», яким затверджено проектні заявки щодо виконання капітальних ремонтів внутрішньобудинкової системи опалення та гарячого водопостачання, встановлення або реконструкції індивідуального теплового пункту.

Тренінг відвідали представники ОСББ «Стимул», яке пройшло етап підготовки конкурсної документації, тендер і зараз опрацьовує конкурсну пропозицію підрядників, щоб остаточно визначити для себе виконавця робіт. Його представники випередили своїх колег, так як вже мали готову проектно-кошторисну документацію на виконання запланованих ремонтів на момент підписання грантової угоди. Зокрема, на заміну вікон на енергозберігаючі склопакети і старих світильників на сучасні світлодіодні з датчиками руху в місцях загального користування, дверей на перехідних балконах. У середньому кожен учасник проекту ЄС/ПРООН для реалізації своєї проектної заявки отримає по 650 тис. грн.