Заміна застарілої комунальної техніки – вимога часу

17.08.2016, 12:29

Днями парк комунальної техніки поповнився. За кошти міського бюджету для КВП «Теплоенерго» м. Горішні Плавні» придбали новий екскаватор JCB (1,95 млн грн), для КП «Озеленення» - трактор МТЗ-82 «Беларусь»(350 тис. грн).

 

Міський голова Дмитро Биков зазначив, що заміна застарілої комунальної техніки – вимога часу. Основна більшість техніки була морально та фізично зношена. У господарстві міста значились машини 1987, 1993 років випуску. На їх обслуговування та ремонт йшли значні кошти, а результати роботи не відповідали вимогам часу.

 

За останній рік для КП «ВУВКГ» закупили екскаватор та навантажувач JCB, для КП «СпецЕко» - екскаватор JCB та коток дорожній JCB VMT260-120. Техніка JCB зарекомендувала себе з кращого боку. JCB (або J. C. Bamford Excavators Ltd) - британська компанія, один з найбільших світових виробників важкого будівельного обладнання. Компанія виробляє більше 300 різних видів машин. 18 заводів JCB знаходяться на чотирьох континентах: одинадцять з них - у Великобританії, три в Індії і по одному в США, Китаї, Німеччині та Бразилії. Компанія JCB заснована в 1945 році. Сьогодні компанія пропонує продукцію більш ніж в 150 країнах світу. Техніка JCB - якісна, надійна, а сервісні центри JCB доступні.

 

У КВП «Теплоенерго» м. Горішні Плавні» новий екскаватор буде використовуватися для виконання допоміжних земляних робіт при капітальних, планових та аварійних ремонтах мереж постачання тепла та гарячої води. Підприємство зможе виконувати ряд робіт власними силами, без залучення підрядних організацій, що сприятиме економії коштів. Планується також залучити до роботи на котельні мікрорайону міста № 15 придбаний навантажувач JCB. Машину буде задіяно для подання щепи у твердопаливний котел, призначений для виробництва гарячої води для мешканців житлових будинків мікрорайону №15. Нагадаємо, що на котельні мікрорайону міста № 15 впроваджено проект з енергозбереження - поряд з газовим котлом встановлено котли, що працюють на деревині та щепі. Це дає можливість економити такий дорогий сьогодні природний газ.

 

КП «Озеленення» планує використовувати трактор МТЗ-82 «Беларусь» для господарських потреб та задіяти для збору скошеної трави, обрізаних гілок, опалого листі, сміття. Очільник Горішніх Плавнів повідомив, що білоруська техніка - якісна і конкурентоспроможна за ціною.